FetchAi'de (FET) Neler Oluyor? 2 Haziran 2023 • Coinkolik
Yükleniyor...

FetchAi’de (FET) Neler Oluyor? 2 Haziran 2023

Yapay Zeka alanının önde gelen coin'lerinden FetchAi'de (FET) neler oluyor?

yapay zeka haberi

Yapay Zeka alanının önde gelen coin’lerinden FetchAi’de (FET) neler oluyor? eski günlerdeki gibi yükselişler görülebilir mi?

Yapay Zeka odaklı coin’lerin başlıca isimlerinden olan FET, bir süredir hacimi yükselişler yaşamadı. Diğer Yapay Zeka bazlı coin’lere oranla daha önceden popülarite yakalayan FET, bu alandaki projelerin günden güne artmasında dolayı unutulmuş halde. AGIX, RNDR gibi coin’ler değer kazanmaya devam ederken, FET’in 17 Nisan’dan bu yana yüzde 50 düşüş sergilemesi, yatırımcıların coin’e olan bakış açısını etkiledi. FET tarafında grafik neyi gösteriyor? FET, eski günlerine kavuşabilir mi?

FetchAi (FET) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

0,218 dolardan yükseliş trendine başlayan FET, 0,274 direncine geldi. Bu dirençte sıradaki yönüne karar verecek olan FET, hacimli bir yukarı yönlü kırılım ile sırasıyla 0,312 – 0,334 – 0,404 ve 0,447 dolar dirençlerini test etmek isteyebilir. FET için yalnızca teknik analiz değil, temel analiz kısmı da takip edilmeli. Yapay Zeka furyasının nereye gittiği, Yapay Zeka yatırımı alan projeler, FET ekosisteminin çalışmaları gibi durumlar göz önünde bulundurulabilir.

Yapay Zeka furyasının zayıflaması gibi etkenler FET fiyatını sarsabilir. Bu durumda FET için takip edilebilecek destek seviyeleri 0,241 ve 0,218 dolardır. Yapay Zeka endüstrisinin kripto tarafındaki temsilcilerinden olan FET, birçok yatırımcı tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Ekran Resmi 2023 06 02 12.18.22

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x