Yükleniyor...

FGA’dan Dikkat Çeken Uyarı: Bitcoin ve Altcoin Fiyatları Daha da Düşebilir

Yatırım ve analiz şirketi Fundstrat Global Advisors kripto para piyasasının yakında daha düşük seviyeleri görebileceğini ve güçlü ayı piyasasının devam edebileceği konusunda yatırımcıları uyardı.

Bitcoin ve Altcoin Fiyatları

Yatırım ve analiz şirketi Fundstrat Global Advisors kripto para piyasasının yakında daha düşük seviyeleri görebileceğini ve güçlü ayı piyasasının devam edebileceği konusunda yatırımcıları uyardı. Firmanın stratejistlerinden Robert Sluymer, piyasasının mevcut performansına dayanarak Bitcoin (BTC) ve altcoin’lerin fiyatlarının daha da düşmesi ihtimali bulunduğunu söyledi.

Kripto Para Birimlerinin Fiyatı Daha da Düşebilir

BTC/USD çifti geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 2,2 oranında değer kaybetti ve haberi hazırladığımız sırada 3.420 dolardan işlem görüyordu. Bitcoin, geçtiğimiz hafta birçok altcoin’den daha büyük kayıplar gördü. Sluymer, çoğu kripto para biriminin fiyatının zayıf kalmaya devam ettiğini ve daha da düşmesi için bekleyen bir kırılmaya karşı savunmasız göründüklerini dile getiriyor. Fundstrat, özellikle Bitcoin’in geleceğine dair daha iyi analizler sağlamak için kripto para piyasası tarafından yakından biliniyor. Ancak Fundstrat’ın kripto para birimlerine olan ilgisi son aylarda düşmüş durumda. Popüler üst düzey Fundstrat stratejisti olan Tom Lee, Aralık 2018’de BTC/USD hakkında genel tahminlerde bulunmayacağını açıklamıştı. O dönem Lee, Bitcoin’in gerçeğe uygun değerinin 150.000 dolar olması gerektiğini öne sürmüştü.

2019’da kripto para piyasanın yeniden ayağa kalkacağına olan inanç her geçen gün azalırken, kimi önemli isimler öngörüleri ile piyasayı ayakta tutmaya çalışıyor. John McAfee, gelecek yıl için Bitcoin’in 1 milyon doları göreceğini iddia ederken, kripto para borsası Quoine’in CEO’su Bitcoin’in önümüzdeki on bir ay içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolar seviyesini geçeceğini düşündüğünü açıklamıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x