Yükleniyor...

Fidelity Digital Assets’ten İşçi Alımı Hamlesi

Yatırım şirketi Fidelity Investments'ın yan kuruluşu Fidelity Digital Assets, yeni yılda çalışan sayısını artıracak.

Fidelity Digital Assetsten Isci Alimi Hamlesi

Yatırım şirketi Fidelity Investments’ın yan kuruluşu Fidelity Digital Assets, yeni yılda çalışan sayısını artıracak.

Fidelity Investments ve yan şirketi, son haftalarda kripto paralar ile ilgili birkaç yeni duyuru yayımladı. En yakın tarihte öne çıkan duyurulardan birisi, şirketin kurumsal müşterilerine Ekim ayının sonundan itibaren, Bitcoin’e (BTC) ek olarak Ethereum (ETH) ile işlem yapma imkanı sağlamasıydı. Hizmetlerini genişleten şirketin çalışan sayısı da paralel şekilde gelişiyor.

Fidelity Digital Assets, Çalışan Sayısını Artırıyor

Fidelity Digital Assets Europe başkanı ve Fidelity Digital Asset Management başkanı Chris Tyrer, Londra’daki Blockworks Digital Asset Summit’te düzenlenen bir panelde, Fidelity Digital Assets’in önümüzdeki altı ay içinde 100 yeni personel daha almayı planladığını söyledi.

Fidelity Digital Assets’in çalışan sayısı şu anda yaklaşık 500 kişi olduğu belirtildi. İki ayrı işletme var, biri saklamadan ticaret yürütmeye kadar her şeyi kapsayan platform hizmetleri, diğeri ise varlık yönetimi tarafı. Bu işe alımla birlikte şirketin çalışan sayısı 600’e çıkacak.

The Block’ta yayınlanan habere göre, yeni işe alınanların hepsi Fidelity Digital Assets bünyesinde olacak. Yeni çalışanlara, teknoloji, iş geliştirme, müşteri hizmetleri, pazarlama ve uyumluluk dahil olmak üzere birden fazla bölgede yer verilecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x