Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Fidelity Digital Yöneticisi, 2018'deki Gibi Olası Bir Büyük Bitcoin (BTC) Çöküşü Hakkında Konuştu

Fidelity Digital Yöneticisi, 2018’deki Gibi Olası Bir Büyük Bitcoin (BTC) Çöküşü Hakkında Konuştu

ABONE OL:google-news

Fidelity Digital Assets’in yöneticisi, kripto para piyasalarının durumuna ilişkin görüşlerini paylaştı. CNBC ile yeni bir röportajda Tom Jessop, Bir Daily Hodl haberinde Biden yönetiminin kripto para endüstrisinin büyümesini destekleyeceği konusunda iyimser olduğunu söyledi:

“Yeni başkan Gensler’in alandaki deneyimi ve son yıllarda yaptıkları göz önüne alındığında, bunun ileriye dönük beklentilerimiz açısından daha yapıcı bir tutum sergilediğini düşünüyorum. Geçen yıl oldukça ilginç ve iyi düzenleyici gelişmeler gördüğümüzü belirtmek isterim.”

Bitcoin‘in fiyatına gelince Jessop, BTC’nin sağlıklı bir konsolidasyon döneminde olduğunu düşünüyor. Lider kripto para birimine yapılan kurumsal yatırımların, BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı ve ardından iki yıllık bir ayı piyasası ve %80’lik düşüşün gerçekleştiği 2018’in tekrarlanmasını engellemeye yardımcı olup olamayacağı sorulduğunda Jessop, bu sefer işlerin farklı olabileceğini söylüyor:

“Bu, piyasa için sağlıklı bir konsolidasyon aşamasıdır. Piyasanın henüz erken dönemlerinde olduğu göz önüne alındığında, fiyat hareketini belirli faktörlere atfetmek zor… Müşterilerimiz, bizimle çalışan kurumlar, tüm bu dönem boyunca istikrarlı net alıcılar oldular ve kurumlar arasında varlık sınıfına erişim için güçlü talep görmeye devam ediyoruz. Son zamanlarda olanlara bakış açımız gerçekten bu…

Bunu göz ardı etmem [fiyatta gerçekleşebilecek %80’lik bir düşüş], ancak şu anda 2017’de olduğumuzdan çok farklı bir piyasada olduğumuzu düşünüyorum. Yatırımcı yapısının önemli ölçüde değiştiğini düşünüyorum. Perakende odaklı bir çılgınlık olan 2017’den, geçtiğimiz yılın son haftalarına taşındık ve şimdi çok daha geniş tabanlı bir kurumsal benimseme görüyoruz.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar