Yükleniyor...

Filecoin Servis Sağlayıcısı RRMine, Singapur’a Taşınıyor

Filecoin servis sağlayıcısı RRMine Global, Çin'deki faaliyetlerini durdurarak merkezini Singapur'a taşıyor.

Filecoin Servis Saglayicisi RRMine Singapura Tasiniyor

Filecoin servis sağlayıcısı RRMine Global, Çin’deki faaliyetlerini durdurarak merkezini Singapur’a taşıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirket, Çin’den tamamen çekilme kararını kripto para kullanımı üzerindeki sıkılaştırılan kısıtlamalar nedeniyle aldı. Ayrıca, Çin’in Web3 stratejisinde farklı bir yöne gitmesi de bu kararın alınmasında etkili oldu.

RRMine, Singapur’da Yeni Merkez Kuruyor

Web3’te en güvenilir Filecoin hizmet sağlayıcısı olmayı amaçlayan RRMine, Çin’den ayrılarak Singapur’a doğru yelken açtı.

Şirketin ayrılma kararındaki en büyük etken Çin’in kripto para konusunda kısıtlamalar getirmesi oldu. Aynı zamanda, Singapur’un uzun süredir dünyanın en açık ekonomilerinden biri olması ve kripto faaliyetleri için bir karşılama merkezi olarak lanse edilmesi geçiş yolunu doğrudan açtı.

Yeni bir başlangıca doğru ilk adımlarını atan RRMine, operasyonel maliyetleri önemli ölçüde azaltacak, verim etkinliğini artıracak ve Filecoin teşvik planını yönlendirecek yeni yükseltilmiş bir hizmet olan ‘R-Datacap Storage’ı da duyurdu.

RRMine Global’in Global CEO’su Steve Tsou, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Şirketimiz, çalışanlarımız ve topluluğumuz için en iyisini istiyoruz. Özellikle RRMine Global’in çöküşten geri dönmesi kolay olmadı. Yaşanan tüm olaylara rağmen dünya çapındaki tüm kullanıcılarına kesintisiz olarak kesintisiz hizmet sağladı. Bugünden itibaren, Çin’den Singapur’daki zengin sahneyi ileriye taşımak ve yeniden yaratmak istiyoruz”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x