Yükleniyor...

Filecoin Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler önde gelen altcoinlerden olan FIL'i de vurdu.

Filecoin Guclu Isimler ile Ortaklik Kurdu

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler önde gelen altcoinlerden olan FIL’i de vurdu. FIL, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 20,7 değer kaybetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Filecoin (FIL), şu sıralar 3 dolar seviyesinden işlem görse de 2020’de 429 dolarla ATH’sini yapmıştı.

Filecoin (FIL) Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Ekim 2020’de hayata geçen Filecoin, dosyaların internet üzerinde güvenli şekilde saklanmasını sağlayan eşler arası bir ağdır. Daha basit bir tanımla, herkesin kendi bilgisayarı üzerinden FIL karşılığında yedek depolama alanı kiralamasını sağlayan merkeziyetsiz bir protokoldür.

Filecoin (FIL) fiyat tahmini uzman görüşleri, teknik analizler ve önceki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

fil1
FIL’in günlük grafiği

FIL’in anlık görünümüne bakarsak uzun süren düşüş dönemi geçirdiğini ardından yatay seyirde devam ettiğini görebiliriz. FIL, şu anda 2,4 dolar desteğinden tepki almış durumda. FIL tarafındaki ilk yükseliş de bizleri 4 dolar bandına çıkartabilir.

fil
FIL’in yıllara göre fiyat tahminleri

Şu anki görünüm ele alındığında Filecoin için yıl sonunda yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi Filecoin’in fiyatına da olumsuz yansıyor.

FIL için tahmin edilen 2022 sonu maksimum değer 3,7 dolar iken minimum değer ise 2,9 dolar olarak tahmin ediliyor. 2023’te ise bu durum 4,7 dolar iken maksimum 5,4 dolar. 2024’e baktığımızda 6,6 dolar ile 8,16 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. 2029’da Filecoin’in tahmin edilen minimum değeri 3,1 dolar iken maksimum değeri ise 3,8 dolar. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak Filecoin’in en yüksek biçilen değerinin 107,3 dolar bandında olduğunu görüyoruz.

Tabi şunu da belirtmemizde fayda var, bu analiz ve tahminler sadece şu anki görünüm ele alınarak yapılmaktadır. İleride kripto para ve Blockchain hakkında neler olacak elbette ki kestirmesi zor. Bu analizler bugünkü görünümden ileriye ışık tutmak için görüşler ve kripto paraların eski hareketleri baz alınarak yapılmakta.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x