Yükleniyor...

Finance Break, On Altıncı Kez Katılımcılarını Ağırlıyor

Boğaziçi Üniversitesi'nin ekonomi ve finansın her alanına değinen zirvesi Finance Break, on altıncı kez katılımcıları ile buluşuyor.

Finance Break On Altinci Kez Katilimcilari ile Bulusuyor

Boğaziçi Üniversitesi‘nin ekonomi ve finansın her alanına değinen zirvesi Finance Break, on altıncı kez katılımcıları ile buluşuyor.

Finance Break, her yıl farklı oturum başlıkları altında düzenleniyor. Türkiye’de, ekonomi ve finans alanında önde gelen isimler Finance Break ile bir araya geliyor. Sektörün önde gelen isimleriyle on altıncısı düzenlenecek olan program, 26-27 Kasım 2022 tarihinde düzenlenecek. Bu programda, kendi sektörünün zirvesi olan şirketler ve alanının duayen isimleri yer alacak.

Uzman İsimler, Finance Break ile Bir Araya Geliyor

finance break1

Bu sene 26-27 Kasım tarihinde gerçekleşecek olan Finance Break, sektörün önemli isimlerini ağırlayacak. Programda, Turan Sert, Şant Manukyan, Aylin Seçkin, Işık Ökte, P&G Turkey CFO Tuba Baştan, QNBeyond Genel Müdür Yardımcısı Derya Düner, Şişecam Hazine Direktörü Barış Gökalp, Midas CPO Koray Gökçe, A1 Capital Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Selim Tunçbilek, OYAK Portföy Yönetimi A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Gözübüyük, Dicle Yurdakul, Efe Bulduk, Murat Sağman, Ali Erhan Tamer, Barış Esen, Esra Özdemir, Semra Demircioğlu, Melis Hazal Karagöz gibi alanında uzman isimler yer alacak.

Blockchain, uluslararası piyasalar, NFT, yatırım araçları, borsalar ve yatırım gibi finans konularına değinen oturumlar katılımcılar ile buluşturulacak.

Ayrıca, üniversiteler arasında ilk olacak bir NFT sergisinin gerçekleştirilmesi planlanıyor. Etkinliğin iki farklı gününde, iki farklı tema altında Ecem Dilan Köse, Yasin Yaman, Tarık Tolunay ve Can Büyükberber‘in eserlerine yer verilecek.

Finance Break etkinliği hakkında bilgi almak için, bilet, web sitesi, Instagram, Twitter, LinkedIn linklerine tıklayabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x