Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Bitcoin Haberleri Financial Times, Bitcoin’i (BTC) Yeniden Manşetten Verdi!

Financial Times, Bitcoin’i (BTC) Yeniden Manşetten Verdi!

ABONE OL:google-news

Dünyanın en büyük uluslararası gazetelerinden Financial Times, Bitcoin’i (BTC) yeniden manşetten gördü.

Geçtiğimiz ay Bitcoin’in fiyat artışını manşetten gören Financial Times, bu sefer Elon Musk’ın ve BNY’nin Bitcoin’e ilgi duymasını ele aldı. 132 yıllık gazete, 13 Şubat tarihli sayısında “Bitcoin ana akım mı oluyor?” başlığını attı. 

Daha Önce Balon Demişti

Financial Times, daha önce 2013 yılının Nisan ayında Bitcoin’in bir sonraki “balon” olacağını duyuran bir haber hazırlamış ve gazetenin kapağından görmüştü. Fakat artık işler değişmiş gibi duruyor. 

Artık ana akım medya Bitcoin ve kripto paralarla daha ilgili. Öncelerde konuya şüpheli ve eleştirel yaklaşsalar da benimsenmenin yavaş yavaş artmasıyla beraber artık onlar da Bitcoin ve kripto paralar hakkında olumlu haberlere yer veriyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar