Yükleniyor...

Finans Dünyasının Önemli İsmi: Bitcoin 400.000 Dolar Olmalı

Finans dünyasının önemli şirketlerinden Guggenheim Investments yönetici ortağı Scott Minerd, Bitcoin (BTC) fiyatı hakkında astronomik bir tahminde bulundu

bitcoin btc 1

Finans dünyasının önemli şirketlerinden Guggenheim Investments yönetici ortağı Scott Minerd, Bitcoin (BTC) fiyatı hakkında astronomik bir tahminde bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yerli kripto para dünyasının tanınan isimlerinden Celil Öztürk’ün aktardığına göre Guggenheim Investments yönetici ortağı Scott Minerd, şu ifadeleri kullandı:

“Temel çalışmamız Bitcoin’in yaklaşık 400.000 Dolar değerinde olması gerektiğini gösteriyor.”

Celil Öztürk’e göre böyle bir tezi olan bir varlık fonunun Bitcoin yatırımı olmadığını düşünmek saçma olur. Öztürk, yapılan bu açıklama hakkında “Çok sayıda kurumsal yatırımcının özellikle son birkaç ayda $BTC yatırımı yaptığını ve birçoğunun açıklamadığını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Bitcoin’in Arzına Dayanan Bir Değerlendirme

Minerd, 400.000 dolar sonucuna vardığı analizin BTC’nin kıtlığına ve buna göre değerlenmesine dayandığını söyledi. Öte yandan Guggenheim Partners LLC, geçtiğimiz günlerde 5,3 milyar dolarlık Makro Fırsatlar Fonunun %10’una kadar Bitcoin’e yatırım yapabileceğini söylemişti.

 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x