Yükleniyor...

Finans ve Yatırım Akademisi ve Investimate’den Önemli Etkinlikler

Boğaziçi Üniversitesi'nin Finans ve Yatırım Akademisi önemli isimleri ağırlarken, Investimate ödüllü sanal yatırım yarışması düzenliyor.

gorsel

Boğaziçi Üniversitesi‘nin Finans ve Yatırım Akademisi önemli isimleri ağırlarken, Investimate ödüllü sanal yatırım yarışması düzenliyor.

İş Yatırım ana sponsorluğunda ve Endless Fairs dijital çözüm ortağında gerçekleştirilecek olan Finans ve Yatırım Akademisi, finansa dair öğrenmek istenilenlerin tamamına değinen dolu dolu bir hafta sunuyor. Diğer taraftan Investimate, sanal yatırım yarışması ile katılımcılarına Borsa İstanbul deneyimi ve ödül kazanma fırsatı sunuyor.

Boğaziçi Üniversitesi’nin Finans ve Yatırım Akademisi Geliyor!

finans ve yatirim akademisi 1

Boğaziçi Üniversitesi‘nin finans ve yatırıma dair kapsamlı serisi olan Finans ve Yatırım Akademisi, birbirinden önemli isimler ile, Temel ve Teknik analiz, Seçim Sonrası Dönemde Türkiye Ekonomisi, Web3/Blokchain, Yatırım Fonları, Küresel Piyasalar gibi eğitim oturumlarıyla katılımcılarını karşılıyor.

21-24 Mart tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek olan Finans ve Yatırım Akademisi’nde; Şant Manukyan, Emre Alkin, Efe Bulduk, Tuncay Turşucu, Serra Eren Sarıoğlu, Selva Demiralp gibi alanında uzman isimler yer alacak.

Yatırıma dair merak edilenlerin, ev konforuyla öğrenileceği ve uzman isimler ile bir araya gelinebileceği eğitim serisi, katılımcılarını 21-24 Mart tarihleri arasında bekliyor.

Daha fazla bilgi edinmek isteyenler;

Bilet için, etkinliğin web sitesi için, Instagram için, Twitter için Linkedin için tıklayabilirler.

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanal Yatırım Yarışması

investimate

Bu sene sekizincisi düzenlenen Türkiye’nin en büyük sanal yatırım yarışması Investimate’de yarışmacılar, 5 hafta boyunca Borsa İstanbul’dan alınan anlık verileri kullanarak hisse senedi, VIOP, varant gibi çeşitli işlemleri kullanarak sanal 100 bin TL’lerini arttırmaya çalışacaklar.

Beş hafta sonunda bakiyesini en çok artıran 50 kişinin yazdığı strateji raporları, alanında yetkin jüri üyelerinin 2 haftalık değerlendirme sürecinin sonuçlarına göre final töreninde ödüllerine ulaşabilecekler.

Yatırım Finansman ana sponsorluğunda ve Foreks altyapısıyla gerçekleştirilecek olan Investimate, kullanıcılara sıfır risk ile borsada işlem yapabilme fırsatı sunuyor.

3 Nisan tarihinde başlayacak olan Investimate, 5 haftalık yarışma sürecinin ardından 5 Mayıs günü sonlanacak. Jüri değerlendirme sürecinin ardından 21 Mayıs’ta Final töreni ile yarışmanın kazananları açıklanacak. Katılmak isteyenler, hem Borsa İstanbul’da tecrübe edinebilecek hem de birbirinden değerli ödülleri kazanma fırsatı yakalayabilecek. Ödüller kazanmak ve bilgi edinmek için Investimate Sanal Yatırım Yarışması’ndaki yerinizi alın!

Daha fazla bilgi edinmek için sosyal medya hesaplarına ve kayıt linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Kayıt için, web sitesi için, Instagram için, Twitter için, Linkedin için

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner