Yükleniyor...
Sponsored

Fintech TrueLayer, Çalışan Sayısını Azaltmayı Planlıyor

Finansal teknoloji şirketi TrueLayer, çalışan sayısını yüzde 10 azaltmayı planladığını duyurdu.

Fintech TrueLayer Calisan Sayisini Azaltmayi Planliyor

Finansal teknoloji şirketi TrueLayer, çalışan sayısını yüzde 10 azaltmayı planladığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto sektöründe yaşanan düşüş ile birlikte piyasa ve bağlantılı tüm alanlar zorlu bir sürece girdi. Şirketler de mevcut düzenleri bozulduktan sonra ayakta kalmak amacıyla stratejilerini değiştirdiler.

Fintech TrueLayer CEO’su: “Zorlu Piyasa Koşullarındayız”

Londra merkezli finansal teknoloji şirketi TrueLayer, şirket tarafından yayınlanan bir blog gönderisine göre çalışan sayısını yüzde 10 azaltmayı planlıyor.

İşten çıkarmaların Perşembe günü yapılan kapsamlı bir toplantıda duyurulduğunu belirten TrueLayer CEO’su ve kurucu ortağı Francesco Simoneschi, şunları söyledi:

“İşten çıkarmalar, ortaklarımıza, müşterilerimize ve daha geniş TrueLayer topluluğuna şeffaflık için tekrarlandı. Son on iki ayda nelerin değiştiğini anlaşılabilir bir şekilde sorabilirsiniz. Artık çok farklı bir bağlamda ve daha zorlu piyasa koşullarında faaliyet gösteriyoruz.”

MoonPay ve Ramp gibi kripto şirketleri, kripto alımlarını etkinleştirmek için şirketlerin Birleşik Krallık’ın açık bankacılık düzenleyici çerçevesinden yararlanmasını sağlayan TrueLayer ile işbirliği yapıyor. Ayrıca, TrueLayer’ın web sitelerine göre diğer müşterileri arasında Revolut, Freetrade ve Cazoo yer alıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x