Yükleniyor...
Sponsored

Fireblocks, Yıllık 100 Milyon Dolar Gelirle Centaur Statüsüne Ulaştı

Blockchain hizmetleri sağlayıcısı Fireblocks, yıllık 100 milyon dolarlık yinelenen gelir (ARR) ile Centaur statüsüne ulaştığını duyurdu.

Fireblocks Yillik 100 Milyon Dolar Gelirle Centaur Statusune Ulasti

Blockchain hizmetleri sağlayıcısı Fireblocks, yıllık 100 milyon dolarlık yinelenen gelir (ARR) ile Centaur statüsüne ulaştığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bessemer Venture Partners tarafından ortaya çıkarılan Centaur terimi, gelirlerinde belirli bir dönüm noktasına ulaşan hizmet girişimleri için kullanılıyor. Benzer bir şekilde 1 milyar doları aşan değerlemeye sahip olan 21.co geçtiğimiz günlerde Unicorn unvanını kazanmıştı. Fireblocks da yıllık 100 milyon doları aşan yinelenen gelir ile Centaur statüsünü elde etmiş oldu.

Fireblocks’un Yıllık Yinelenen Geliri 100 Milyon Doların Üzerinde

New York merkezli blockchain güvenlik hizmeti sağlayıcısı Fireblocks, bu yıl 100 milyon doların üzerinde Yıllık Yinelenen Gelir (ARR) kazandı. Bunun üzerine şirket, ilk ürününün piyasaya çıkmasından üç yıl sonra 100 milyon doları aştığını söyledi.

Fireblocks’un, şirket tarafından aboneliklere dayalı olarak kazanılan yinelenen gelirle ilgili olan 100 milyon dolarlık ARR’sine, tüketici markaları, oyun şirketleri ve kripto para girişimleri de katkıda bulundu.

fireblocks ve fis kriptonun benimsenmesini artirmak icin ortaklik kurdu 6

Fireblocks’un kurucu ortağı ve CEO’su Michael Shaulov, büyüyen müşteri tabanına ilişkin görüşler paylaşarak şunları söyledi:

“Yeni dijital varlık ürünlerini özenle pazara sunan fintech’ler, Web3 start-up’ları, bankalar ve ödeme hizmeti sağlayıcıları arasında gerçekleşen inovasyonu ilk elden gördük”

Fireblocks duyurusunda, BNP Paribas, Six Digital Exchange, ANZ Bank, FIS, Checkout.com, MoonPay, Animoca Brands ve Wirex gibi firmalarla çalıştığını da açıkladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x