Yükleniyor...

Fiverr Rakibi DeeLance, Freelance Çalışanların Dikkatini Çekiyor

Freelance (serbest çalışma) denilince akla gelen ilk platformlardan birisi olan Fiverr’ın, son dönemde oyuna katılan rakibi DeeLance tarafından oluşturulan kripto projesi yatırımcıların dikkatini çekiyor.

DeeLance

Freelance (serbest çalışma) denilince akla gelen ilk platformlardan birisi olan Fiverr’ın, son dönemde oyuna katılan rakibi DeeLance tarafından oluşturulan kripto projesi yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Araştırmalar küresel iş gücünün yaklaşık yüzde 38’inin serbest çalışanlar tarafından oluşturulduğunu gösteriyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Zaten gündemde olan ancak COVID-19 pandemisinin de etkisi ile hız kazanan uzaktan çalışma modeli, Fiverr gibi platformların yükselişini de hızlandırmış görünüyor. Analizlere bakıldığında, Fiverr’ın 2019 yılında 0,75 milyar dolar olan değerinin pandemiden sonra 2023 yılında 1,34 milyar dolara yükseldiği görülüyor.

Sektöre yeni giren kripto projelerden olan kariyer platformu DeeLance ise hem freelance çalışanların hem de Web3 odaklı kripto yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. 

Arkasına blok zinciri teknolojisinin gücünü alan projenin native token’ı DeeLance satın almak için yatırımcılar, ön satış etkinliğine katılarak indirimli fiyatlardan faydalanabiliyor.

Freelance Çalışmaya Web3 Odaklı Yaklaşım: DeeLance

Fiverr rakibi DeeLance kariyer platformu, basitlik, şeffaflık ve verimlilik esasları çerçevesinde geliştiriliyor. 

İş arama ve işe alım süreçlerini blok zinciri teknolojisinin gücü ile desteklemeyi hedefleyen platform üzerindeki dijital çalışmaların mülkiyetinin ise bir NFT ile somutlaştırılacağı ifade ediliyor.

Projenin native token’ı DLANCE, DeeLance Metaverse evreninde arazi satın almak veya NFT pazar yerindeki çeşitli işlemler için kullanılması hedefleniyor.

Kullanıcıların ofis kiralama, reklam ödemesi yapma ve ekosistem geliştikçe devreye alınacak olan hizmetlerden yararlanmasının DeeLance coin sayesinde mümkün olacağı belirtiliyor.

Fiverr Rakibi DeeLance Nasıl Satın Alınır?

Web3 odaklı bir kariyer platformu olan DeeLance (DLANCE) satın almak için yatırımcılar, ön satış etkinliğine katılabiliyor.

Toplamda 1 milyar adet token arzı bulunan DeeLance token’ın yüzde 30’u, yani 300 milyonu ön satış etkinliği ile yatırımcılara sunuluyor.

Her aşamada fiyatı artırılan ve Ethereum blok zinciri üzerinde inşa edilmiş olan DeeLance’in satın alımı için yatırımcılar, Ethereum (ETH), Tether (USDT) veya kart kullanabiliyor.

Merkeziyetsiz bir platform olmayı amaçlayan DeeLance, ön satış etkinliğinde şu ana kadar toplanan fonlarda 800 bin doları aştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x