Yükleniyor...

“Fiyat Düştükçe Daha Çok Bitcoin Alıyorum”

“Rich Dad, Poor Dad” adlı bestseller kitabın yazarı yatırımcı Robert Kiyosaki, Twitter’da piyasaları yorumlayan açıklamalarda bulundu.

fiyat düştükçe bitcoin btc alıyorum

“Rich Dad, Poor Dad” adlı bestseller kitabın yazarı yatırımcı Robert Kiyosaki, Twitter’da piyasaları yorumlayan açıklamalarda bulundu.

Yatırım piyasasının ünlü isimlerinden, aynı zamanda Bitcoin (BTC) destekçisi olan Robert Kiyosaki; hisse, altın ve kripto para piyasaları ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Ünlü yatırımcı, hisse yatırımcılarını yeni bir koronavirüs (Kovid-19) dalgasına karşı uyardı. Kiyosaki aynı zamanda altın ve Bitcoin fiyatlarının da düşmeye başladığını ifade ederek fiyat düştükçe BTC aldığını söyledi.

Kiyosaki, şu ifadeleri kullandı:

“ABD STOK PİYASASI patlıyor. Soru ŞU: İyi mi kötü mü? Cevap: Duruma göre değişir. Eğer hisse senetleri ve tahvilleri seviyorsanız dikkatli olmalısınız. Koronavirüsün geri döneceği konusunda uyarılar var. Altın fiyatı düşüyor, bu yüzden daha fazla aldım. Fiyatlar düştükçe altın, gümüş ve Bitcoin’i daha çok seviyorum.”

Bitcoin’i Seviyorum

Kiyosaki; hisse senetlerini, fonları ya da tahvilleri sevmediğini dile getiriyor. Kiyosaki, şu ifadeleri kullanıyor:

“İnsanlar ‘Sevdiğin şeyi yap’ diyor. Bu aynı zamanda sevdiğiniz şeye yatırım yapın olarak da söylenebilir. Ben hisse senetleri, tahviller, yatırım fonları veya ETF’leri sevmiyorum. ONLARI SEVİYORSANIZ onlara yatırım yapın. 9 yaşımdan beri gayrimenkulleri, 25 yaşımdan beri altın ve gümüşü sevdim, bugünse Bitcoin’i seviyorum.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner