Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Fiyat Yükselten Gelişme: 3.5 Milyar Dolar Değerinde Stellar (XLM) Yakıldı!

Fiyat Yükselten Gelişme: 3.5 Milyar Dolar Değerinde Stellar (XLM) Yakıldı!

ABONE OL:google-news

XLM Blockchain‘inin geliştirilmesini destekleyen ve Jed McCaleb tarafından işletilen Stellar Development Foundation, 3.5 milyar dolar değerinde 55 milyar adet XLM’nin yakıldığını duyurdu.

Stellar Development Foundation’ın 55 milyar adet XLM’yi yakmasının nedeni ise yaklaşık 85 milyar XLM’lik önceki elde tutulan koinlerin ağın ihtiyaçlarına tam olarak uymadığına inanması. Dolaşımdaki XLM’lerin toplam piyasa değeri 1.5 milyar dolar bandında ve henüz dolaşıma girmemiş olan XLM’ler mevcut fiyatla 3.5 milyar dolar gibi dudak uçuklatan bir tutara karşılık geliyor.

Stellar Development Foundation tarafından yapılan açıklamada “Her ikisi de ağın başlangıcında oluşturulan Stellar’ın World Giveaway ve Partner Giveaway programlarına son veriyoruz. Bu programlardaki 68 milyar XLM’nin 50 milyarı da yakıldı. Şu an sahip olduğumuz XLM sayısının misyonumuzla daha uyumlu olduğuna inanıyoruz.” ifadelerine yer veriliyor.

3.5 milyar dolar değerindeki XLM’nin yakılmasının ardından fiyatta önemli bir yükseliş kaydedildi. CoinMarketCap‘in verilerine göre XLM son 24 saatte yüzde 19’dan fazla değer kazandı ve 0,081940 dolar bandına gelmiş durumda. En büyük 10. altcoin olan XLM’deki yükseliş halen devam ediyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar