Yükleniyor...

Fiyat Yükselten Gelişme: 3.5 Milyar Dolar Değerinde Stellar (XLM) Yakıldı!

XLM Blockchain'inin geliştirilmesini destekleyen ve Jed McCaleb tarafından işletilen Stellar Development Foundation, 3.

XLM Stellar Development Foundation

XLM Blockchain’inin geliştirilmesini destekleyen ve Jed McCaleb tarafından işletilen Stellar Development Foundation, 3.5 milyar dolar değerinde 55 milyar adet XLM’nin yakıldığını duyurdu.

Stellar Development Foundation’ın 55 milyar adet XLM’yi yakmasının nedeni ise yaklaşık 85 milyar XLM’lik önceki elde tutulan koinlerin ağın ihtiyaçlarına tam olarak uymadığına inanması. Dolaşımdaki XLM’lerin toplam piyasa değeri 1.5 milyar dolar bandında ve henüz dolaşıma girmemiş olan XLM’ler mevcut fiyatla 3.5 milyar dolar gibi dudak uçuklatan bir tutara karşılık geliyor.

Stellar Development Foundation tarafından yapılan açıklamada “Her ikisi de ağın başlangıcında oluşturulan Stellar’ın World Giveaway ve Partner Giveaway programlarına son veriyoruz. Bu programlardaki 68 milyar XLM’nin 50 milyarı da yakıldı. Şu an sahip olduğumuz XLM sayısının misyonumuzla daha uyumlu olduğuna inanıyoruz.” ifadelerine yer veriliyor.

3.5 milyar dolar değerindeki XLM’nin yakılmasının ardından fiyatta önemli bir yükseliş kaydedildi. CoinMarketCap’in verilerine göre XLM son 24 saatte yüzde 19’dan fazla değer kazandı ve 0,081940 dolar bandına gelmiş durumda. En büyük 10. altcoin olan XLM’deki yükseliş halen devam ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner