Yükleniyor...

Flare Ağı Üzerinde Yeni Bir NFT Pazar Yeri Başlatılıyor

888 The New World ekosistemi, Flare (FLR) blok zincirinin üstünde başlatılacak.

888

888 The New World ekosistemi, Flare (FLR) blok zincirinin üstünde başlatılacak.

İlk büyük ölçekli, karşılıksız token projesi olan 888 The New World ekosistemi, çok beklenen programatik blok zinciri olan Flare (FLR) üzerinde lansman gerçekleştirecek. 888 The New World pazarı “adil” gelir paylaşımı modeline öncülük ediyor.

888 The New World tarafından yapılan resmi duyuruya göre, dijital koleksiyon için ilk olarak Flare’de (FLR) yayınlanacak. Bitcoin yanlısı ünlü Paris Hilton da yeni projeye inananlar arasında.

Projede dört ayrı modül bulunacak. “Genesis” ve “Innovations”, gelecek vaat eden ve yeni başlayanların sanat eserlerine ev sahipliği yaparken, “Main” bölge yerleşik sanatçılarla işbirliği yapacak. “Drop” modülü ise tanınmış sanatçıların kişisel, “benzersiz” etkinlikleri için ayrılmıştır.

Düşük komisyonlar, 888 The New World’ün bir başka “öldürücü özelliği”. Sanatçılardan yüzde 15-50 ücret alan platformların çoğunun aksine, Flare tabanlı NFT pazarı, katkıda bulunanlardan yalnızca yüzde 8,88 ücret alacak.

Bu arada, gelişmekte olan ülkelerdeki sanatçıları tanıtmak için tasarlanan etkinlikler tamamen ücretsiz olacak: Toplanan fonların yüzde 100’ü sanatçılara gidecek.

Flare, NFT’ler için Ethereum’dan Daha mı İyi?

888 The New World ekibi, Flare’in (FLR) NFT’ler için Ethereum’dan (ETH) çok daha doğal bir alan olduğunu vurguluyor. Ağ, 100 kat daha az karbon emisyonuna ve düşük veya sıfır kripto para maliyetlerine sahip. Ayrıca, Flare’in mekanizmaları, Ethereum’dan (ETH) yüzde 6.500 daha güçlü olarak saniyede 1000’e kadar işlem gerçekleştirebilir.

888 The New World, dijital koleksiyon ürünleri için çevre dostu pazar yerleri kulübünde Tezos’un Hic Et Nunc NFT hizmetine de katılacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner