Yükleniyor...

Flare Finance (DFLR) Airdrop’u Borsalardan Destek Alıyor

Merkeziyetsiz bir finans ekosistemi olan Flare Finance, DFLR airdropunu "muhtemelen" destekleyecek büyük bir kripto para borsasının adını paylaştı.

flare

Merkeziyetsiz bir finans ekosistemi olan Flare Finance, DFLR airdropunu “muhtemelen” destekleyecek büyük bir kripto para borsasının adını paylaştı.

Flare Finance (DFLR) meraklılarının ilgisini karşılayan birinci sınıf Avustralya merkezli kripto para borsası Coinspot, DFLR airdrop’a katılma planlarını paylaştı.

Dün Twitter’da anonim bir kripto para birimi meraklısı, Coinspot temsilcilerine DAOFlare (DFLR) airdrop’una destek olasılıkları hakkında sorular sordu. Bu token, Flare’de (FLR) ilk kez bir DeFi ekosistemi olan Flare Finance için temel yerel yardımcı program ve yönetişim varlıklarından biri olacak. Flare’nin ilk token’ı olan FLR sahipleri arasında dağıtılacak.

Coinspot ekibi, DFLR AirDrop’unu “büyük olasılıkla” destekleyeceklerini söyledi. Bu arada, airdrop’un kesin özellikleri henüz hazır değil, bu nedenle Flare meraklılarının güncellemeler için gelişmeleri takip etmesi gerekiyor.

Bitrue Desteğini Duyurmuştu

Daha önce belirtildiği gibi Şubat 2021’de, Bitrue (BTR) isimli XRP odaklı borsa, Flare Finance’ın airdrop’unu destekleyen ilk platform olmuştu.

Flare Finance ekibi, dün açıklama yapan Coinspot’a minnettarlığını ifade etti ve platforma entegrasyon için gerekli tüm bilgileri sağlamaya söz verdi. Son zamanlarda, Flare Finance, beta testini Flare’nin test ağı Coston 2’de yeniden başlattı. 12 Nisan’da Flare Finance ekibi, merkezi olmayan borsasının (DEX), büyük kripto para birimleri için paketleme araçlarıyla “verim çiftliği” ekosisteminin beta aktivasyonunu doğruladı.

Flare Finance’in testnet ödünç verme / ödünç alma ekosistemi ve madencilik araçları önümüzdeki haftalarda beta sürümüne eklenecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner