Yükleniyor...

Flare (FLR) Blockchain Ağı Artık 15 Doğrulayıcıya Sahip

Flare Networks ekibi, "Enerji Açısından Verimli PoW" elde edebileceğini iddia ederken, Flare'nin (FLR) doğrulayıcı ağı ise şekilleniyor.

flare

Flare Networks ekibi, “Enerji Açısından Verimli PoW” elde edebileceğini iddia ederken, Flare’nin (FLR) doğrulayıcı ağı ise şekilleniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Spark (FLR) token sahipleri için Flare Atlas “oracle” hizmeti, mainnet’te Flare (FLR) doğrulama süreçlerine katılacak olan genişletilmiş “veri sağlayıcıları” listesini açıkladı.

Flare Atlas ekibi tarafından Twitter’da paylaşılan duyuruya göre, merakla beklenen Flare (FLR) blok zincirindeki “veri sağlayıcılarının” tam listesi şimdi 15 hizmetten oluşuyor. Bu listede çoğunlukla, Flare’e özgü platformlardan bahsediliyor. Flare FTSO, FTSO.AU, FTSO.com, FTSO Dev, FTSO EU, FTSO Finance, FTSO UK, FTSO US ve FTSO GG hizmetleri, Flare (FLR) altyapısının öncüleri arasında yer alıyor.

Ayrıca, XRP sahipleri arasında popüler olan Bitrue (BTR) kripto para birimi borsası, Flare (FLR) blok zinciri için veri sağlayacak. Towo Labs XRPL odaklı geliştiriciler de destek olacak.

GalaGames, listedeki en sıra dışı ekip: Flare (FLR) ekosistemi içinde özel bir düğüm çalıştıracak bir NFT startup’ıdır. Sistem blockchain tabanlı oyun kullanım durumlarına hizmet edecek.

Karbon Ayak İzi Tartışmaları

DeFi Oracles çoklu platform ekosisteminin yanı sıra İskandinavya doğrulama kontrol paneli de bu listeye dahil edilmiştir. Bu arada, Elon Musk tarafından tetiklenen kripto para madenciliğinin karbon ayak izi hakkındaki yeni tartışmaların ortasında, Flare Networks ekibi konumunu netleştirmek için Twitter’da açıklamada bulundu.

Temsilciler, Flare (FLR) ile entegrasyonun PoW temelli kripto para birimini her zamankinden daha enerji verimli hale getireceğini vurguladı. Bilindiği üzere Flare (FLR) iki PoW tabanlı kripto para birimini entegre etmişti: Litecoin (LTC) ve Dogecoin (DOGE).


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x