Yükleniyor...

Flare Network, Airdrop Sonrasında Borsalarda Listeleniyor

Flare Network (FLR), Ripple yatırımcılarına gerçekleştirdiği airdrop sonrasında hızlı bir şekilde borsalarda listeleniyor.

Flare Network Airdrop Sonrasinda Borsalarda Listeleniyor

Flare Network (FLR), Ripple yatırımcılarına gerçekleştirdiği airdrop sonrasında hızlı bir şekilde borsalarda listeleniyor.

Flare Network, kripto para yatırımcılarının en çok beklediği projelerden birisi haline geldi. Uzun süredir airdrop planını uygulayamayan proje, geçtiğimiz günlerde hamlesini tamamladı. Cüzdanında Ripple tutan yatırımcılara gerçekleştirilen FLR dağıtımının ardından, birçok borsa da listelemeye başladı. Airdrop dağıtımı ve borsa listelenmelerinin ardından, gözler Flare Network‘ün geleceğine çevrildi.

FLR Popülaritesi! Paribu da Flare Network Ticaretini Başlatıyor

Flare Network (FLR), airdrop dağıtımını tamamlamasının ardından borsalarda listelenmeye devam ediyor. FLR, hızlı bir listelenme sürecinin ardından Paribu‘da da işleme başlayacak.

Twitter üzerinden paylaşımda bulunan Paribu, Flare Network için alım satımın akşam saatlerinde başlatılacağını belirtti. Akşam saat 4 civarında başlayacak FLR ticareti, birçok kripto yatırımcısının radarına girmeyi başardı.

Paribu, FLR ve SGB Token Dağıtımını Tamamladı

Türkiye’nin popüler kripto para borsası Paribu, uzun zamandır beklenilen airdrop dağıtımını da tamamladı. Belirlenen tarihte Ripple tutan yatırımcılar, FLR token için dağıtımdan yararlandı.

Ayrıca Paribu, bir Twitter paylaşımında Songbird (SGB) ve Flare Network (FLR) airdrop’unun dağıtımlarını gerçekleştirdiğini belirtti.

Flare Network‘ün bir parçası olan Songbird, geliştiricilerin ana ağ olan Flare‘ye lansman gerçekleştirmeden önce test yapmalarına olanak sağlıyor. Tamamen Flare ağını destekleyen Songbird, akıllı sözleşmeler ile köprüleme kolaylığı sağlıyor. Flare ekibi, bu ekosistemden dolayı çift airdrop gerçekleştirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x