Yükleniyor...

Flare Network (FLR) Ana Ağ Lansmanının Tarihi Belli Oldu

Flare Network mühendisleri, çok beklenen EVM uyumlu blok zinciri olan Flare'in (FLR) geliştirilmesi ile görevlendirildi ve ana ağdaki lansmana biraz ışık tuttu.

flr

Flare Network mühendisleri, çok beklenen EVM uyumlu blok zinciri olan Flare’in (FLR) geliştirilmesi ile görevlendirildi ve ana ağdaki lansmana biraz ışık tuttu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Flare (FLR) blok zincirinin uzun zamandır beklenen ana ağ lansmanı Haziran ayının sonunda gerçekleşecek.

Flare Networks’ün resmi duyurusuna göre, Flare (FLR) blok zincirinin arkasındaki geliştirme ekibi, Flare’nin ana ağ operasyonlarının başlatmasına 5-6 hafta kaldı. Ekip, bu sürenin kripto paraların güvenli bir şekilde dağıtımına izin vereceğini vurguladı. FLR dağıtımının kesin gün ve saati, güvenlik testinin son aşamalarının ne zaman tamamlandığına bağlı olacak. Flare (FLR) şu anda test ağı Coston’un ikinci yinelemesinde kapsamlı testlerden geçiyor. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“$FLR dağıtımı, Flare Network yayınlandığında başlayacak. Ekip, bunun mümkün olan en kısa sürede GÜVENLİ bir şekilde gerçekleşmesi için çalışıyor. Güvenlik testinin tamamlanmasına bağlıdır. Bunu +/- 2-4 hafta Haziran sonunda bekliyoruz.”

Metamask senkronizasyonuyla ilgili sorunlar nedeniyle ana ağın ilk aşaması sonlandırıldı. Düğümleri, Avalanche (AVAX) konsensüsünün v1.3.1 sürümüne güncellendi.

Bu nedenle, Flare ağları, önceki ana ağ yol haritasını takip etme yolunda. Daha önce CEO Hugo Philion, faaliyetlerin başlaması için hedef ay olarak Mayıs 2021’den bahsetmişti. Bu arada, proje zaten araçları etrafında sağlam bir ekosistem oluşturdu. Örneğin DeFi Flare Finance (DFLR), Bitrue tarafından desteklenen airdrop’a sahip.

Ayrıca Sparkles NFT platformu, Flare için çekirdek teknoloji ortamı olarak kullanma planlarını doğruladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x