Yükleniyor...

Flare Networks, Stellar (XLM) ile İş Birliği Yapıyor!

Stellar (XLM), akıllı sözleşmeler sağlayıcısı Flare Networks tarafından entegre edilecek.

flare

Stellar (XLM), akıllı sözleşmeler sağlayıcısı Flare Networks tarafından entegre edilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple destekli Flare Networks, Stellar’a (XLM) akıllı sözleşmeler getiriyor. Bundan önce Flare Networks ayrıca XRP, Litecoin ve meme kripto para birimi Dogecoin için desteğini açıklamıştı.

Birlikte Çalışabilirlik Anahtardır

Akıllı sözleşmeler sağlayıcısı Twitter duyurusunda, ekosistemlerin birleştirilmesi gerektiğini belirterek maksimalizme karşı bir savaş açıyor.

Birlikte çalışabilirlik odaklı blok zincirinin 2021’in ilk yarısında piyasaya sürülmesi planlanıyor. F-Asset protokolü, herhangi bir kripto para biriminin akıllı bir sözleşme varlığına dönüşmesine ve gelişen merkezi olmayan finans ekosisteminin bir parçası olmasına izin verir.

Böylesi bir şekilde, Flare Networks, Ethereum’un (ETH) öğle yemeğini çalmayı hedefliyor çünkü en büyük ikinci blok zinciri Binance Smart Chain (BSC) gibi rakiplerin yoğun rekabetiyle karşı karşıya.

Büyüyen Bir Ekosistem

Aralık ayında XRP sahipleri için çok konuşulan Spark airdrop’unun ardından, DeFi protokolü Flare Finance, bu yılın sonlarında DAOFlare (DFLR) token’larını da dağıtacak.

Daha önce bildirildiği üzere Flare Networks, Gala Games’i entegre ederek büyüyen ekosistemini genişleterek kızgın NFT yarışına da girdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x