Yükleniyor...

Flare, XRP Sahiplerine 45.827.728.412 Spark Token Dağıtacak

Spark Airdrop hakkındaki detaylar Flare’in resmi sitesinde açıklandı

flare xrp sahiplerine 45 827 728 412 spark token dagitacak

Spark Airdrop hakkındaki detaylar Flare’in resmi sitesinde açıklandı. Buna göre Flare, XRP sahiplerine toplam 45.827.728.412 Spark (FLR) dağıtacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple destekli kripto para girişimi Flare, 2021’in ilk yarısında XRP yatırımcılarına kaç tane Spark token dağıtacağını belirliyor.

Token, Ethereum tipi işlevselliği XRP’ye getirmek için tasarlanmış yeni bir akıllı sözleşme ekosisteminin parçasını oluşturuyor. Tüm uygulanabilir hesapları belirlemek için geçen hafta XRP ağının anlık görüntüsü alındı ve şirket kaç token dağıtacağını belirlemek için sonuçları tarıyor.

Hesaplamayı yaptıktan ve airdrop’a destek vermeyen kripto para borsalarından Spark tokenları hariç tuttuktan sonra Flare, XRP sahiplerine toplam 45.827.728.412 token dağıtacağını söyledi.

Flare, ekran görüntüsü sırasında yaklaşık 54.172.271.587 XRP tutan Ripple’a Spark token vermeyeceğini vurguluyor. Ancak Flare, Ripple’ın kurucu ortağı Chris Larsen tarafından kurulan hayır kurumu Rippleworks’e adanmış XRP hesaplarına Spark token verecek. Fonlar 1 XRP:1.0073 Spark oranında dağıtılacak.

Yaklaşan airdrop, düzinelerce kripto para birimi borsası tarafından destekleniyor ve önümüzdeki yılın başlarında Flare ağı başladığında gerçekleşmesi bekleniyor.

CoinTracker vergi stratejisi başkanına göre, airdrop ABD vatandaşları için bir vergi yükümlülüğünü tetikleyecek. 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x