Yükleniyor...

Floki, Floki Shop için Binance Pay ile Ortaklık Kurdu

Floki Inu (FLOKI), benzersiz ürünlerin ve moda parçalarının satılacağı Floki Shop için Binance Pay ile stratejik ortaklık kurdu.

Floki Floki Shop icin Binance Pay ile Ortaklik Kurdu

Floki Inu (FLOKI), benzersiz ürünlerin ve moda parçalarının satılacağı Floki Shop için Binance Pay ile stratejik ortaklık kurdu.

Kripto para birimlerinin aktif kullanılmaya başladığı dönemde, birçok ticari faaliyet hayata geçirilmeye başlandı. Bu faaliyetler için bir ödeme aracı olan Binance Pay, kripto ödemelerinin kolaylaşması amacıyla hizmet veriyor. Son olarak popüler proje Floki Inu, tamamen kendine ait alışveriş mağazası Floki Shop için Binance Pay ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Floki, Binance Pay Ortaklığını Duyurdu

Floki Inu (FLOKI), çeşitli ürün ve parçaların satışının yapılacağı Floki Shop için Binance Pay ile birlikte hareket edecek. Bu ortaklık, SHIB, BTC, ETH gibi kripto para birimleriyle ödeme imkanı sunacak.

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden duyuru yapan Floki, mağazanın 19 Ocak tarihinde hizmete başlayacağını açıkladı. Mağazanın sitesi henüz aktif hale getirilmedi.

Floki Shop, çevrimiçi alışveriş yapmanın ve bu alışverişi kripto para yöntemiyle ödemenin imkanını sunacak. Lansmanı duyuran proje, kripto para topluluğu tarafından yoğun ilgi gördü. Birçok kripto yatırımcısı, bu ortaklığın ileride Binance listelenmesine yol açabileceğini düşünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x