Floki Inu, Binance Pay ile Stratejik Ortaklığını Duyurdu • Coinkolik
Yükleniyor...

Floki Inu, Binance Pay ile Stratejik Ortaklığını Duyurdu

Piyasa değerine göre dördüncü en büyük meme coin olan Floki Inu, Binance Pay ile stratejik bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

Floki Inu Binance Pay

Piyasa değerine göre dördüncü en büyük meme coin olan Floki Inu, Binance Pay ile stratejik bir ortaklık kurduğunu açıkladı. 

Duyuruya göre, uygun Binance Marketplace satıcılarından Binance Pay aracılığıyla FLOKI kullanarak en az 1 dolar değerinde ürün satın alan kullanıcılar geri ödeme ile ödüllendirilecek. Binance’in ödeme platformu, sosyal medya dahil olmak üzere birçok kanalda pazarlama kampanyasını destekleyeceğini duyurdu. Floki Inu ekibi Twitter’da yaptığı açıklamada, Floki’nin de kampanyayı sosyal medyada duyuracağını ve öne çıkaracağını belirtti. 

Floki Inu Artık AliExpress’te Kullanılabilir

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Floki Inu ekibi ayrıca dünyanın önde gelen e-ticaret devlerinden biri olan AliExpress ile iş birliği yaptığını duyurdu. 

ShoppingIo aracılığıyla gerçekleştirilen entegrasyon, Floki’nin AliExpress’te bulunan yüzlerce ürünü satın almak için 200’den fazla ülkede milyarlarca insana ulaşmasını sağlayacak. 

Tüm bunların yanı sıra Floki, Çin’in spor TV kanalları CCTV5 ve CCTV5+’ye sponsorluk yaparak, 469 milyondan fazla izleyiciye ulaştı ve başarılı bir tanıtım elde etti. Floki’nin Binance Pay ve AliExpress ile gerçekleştirdiği bu ortaklıklar, projenin benimsenmesini artırmayı amaçlıyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x