Yükleniyor...

Floki Inu (FLOKI) Yüzde 80’e Yakın Arttı!

Binance US'in Floki Inu (FLOKI) listelemesinden sonra harekete geçen FLOKI, anlık olarak yüzde 78,03'lük bir artış gösterdi.

floki inu memecoin

Binance US’in Floki Inu (FLOKI) listelemesinden sonra harekete geçen FLOKI, anlık olarak yüzde 78,03’lük bir artış gösterdi.

Dogecoin’in (DOGE) fitilini yaktığı memecoin furyası devam ediyor. DOGE’den sonra da Shiba Inu’nun (SHIB) atağa kalkması, bu alandaki trendin devam edebileceğinin bir göstergesi olmuştu. Kripto dünyasında büyük bir ekosisteme sahip olan FLOKI’den de hamle gecikmedi. Binance US’in FLOKI’yi listelemesi, neredeyse yüzde 80’lik bir artışın kapılarını açtı. Bu taraftaki artış, diğer memecoin’lere de sekerek onların da fiyat artışına zemin hazırladı.

Ekran Resmi 2023 04 25 09.00.45

Binance US, Floki Inu’yu (FLOKI) Listeledi

Binance US’in dün itibariyle attığı tweet, özellikle de FLOKI yatırımcılarında heyecan yarattı. Dünyanın en büyük kripto borsalarından olan Binance’ın US şubesi, attığı bu adım ile birlikte memecoin severleri de etkilemiş görünüyor. Sosyal medya gönderisinden sonra büyük bir trend yakalayan FLOKI, bazı kripto borsalarında neredeyse iki kat fiyatına yaklaşmıştı. Binance US’nin böyle bir hamlede bulunması, yatırımcılarda soru işaretleri de oluşturmadı değil. Güncel olarak FLOKI’yi listeleyen Binance US’in ilerki süreçlerde hangi memecoin’i listeleyeceği daha şimdiden merak konusu oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner