Yükleniyor...

Florida Valisi, Bitcoin’i Korumaya Söz Verdi!

Florida'nın şu anki valisi Ron DeSantis, 2024 ABD başkanlığı için teklifini duyurarak kripto paralar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

btc

Florida’nın şu anki valisi Ron DeSantis, 2024 ABD başkanlığı için teklifini duyurarak kripto paralar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ron DeSantis, Elon Musk ile gerçekleştirdiği Twitter konuşmasında 2024 ABD başkanlığı için teklifini duyurdu. Ayrıca Bitcoin (BTC) ve diğer kripto paralara yönelik maksimalist bir duruş sergileyen DeSantis, yatırımcıların takdirini topladı. 2024 ABD başkanlığını hedeflediğini vurgulayan DeSantis, özellikle de Bitcoin’i koruyacağına söz verdi.Twitter patronu Elon Musk, 24 Mayıs’ta risk sermayedarı David Sacks’in moderatörlüğünü yaptığı Twitter yayınında, DeSantis’e ve yaklaşık 520.000 canlı dinleyiciye katılmıştı. DeSantis’in yayındaki söylemleri arasında en çok kripto konusu dikkat çekti.

Ron DeSantis’ten Çarpıcı Açıklamalar

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

DeSantis, Elon Musk’ın da dahil olduğu konuşma programında görüşlerini belirtti;

“Başkan olarak, Bitcoin gibi şeyler yapma yeteneğini koruyacağız. Bununla ilgili riskler var, ancak kripto para birimiyle ilgilenen insanlar karmaşık kararlar verebiliyor. Bitcoin yapmak için her türlü hakkınız var. Washington’daki bu insanların bundan hoşlanmamalarının tek nedeni, onu kontrol etmemeleridir.”

Hem başkanlık hemde Bitcoin ile ilgili düşüncelerini ifade eden DeSantis, kripto paralara korumacı yaklaşarak yatırımcıların desteğini kazandı. Kripto sektörüne yönelik konuşmaların geçtiği bu Twitter yayını, sıradaki yayınlar adına heyecan yarattı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x