Yükleniyor...

Florida Valisi, Kripto Konusunda Açıklamalar Yaptı

Florida Valisi Ron DeSantis, ABD başkanı Joe Biden'ın kriptodan kurtulmak istediğini söyledi.

joe biden vergi

Florida Valisi Ron DeSantis, ABD başkanı Joe Biden’ın kriptodan kurtulmak istediğini söyledi.

Kripto konusunda açıklamalarıyla gündeme gelen Florida valisi yeni açıklamalarda bulundu. Vali, Joe Biden’ın kriptoya olan bakış açısı hakkında bilgiler verdi.

Florida Valisi’nden İddialı Biden Açıklaması

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Gelecek yılki seçimlerde olası bir başkan adayı olan Florida Valisi Ron DeSantis, ‘kriptodan kurtulmak isteyen’ insanlar olduğunu iddia etti. DeSantis bu hafta eyalette merkez bankası dijital para birimlerini (CBDC) yasaklama yasasının yol kat ettiğini söyledi.

Florida Valisi Ron DeSantis, Sunshine eyaletinin yakında herhangi bir merkez bankası dijital para birimine (CBDC) karşı harekete geçeceğini ve milletvekillerinin “önümüzdeki birkaç hafta” içinde masasında olabilecek yasalarla ilerlediğini söyledi.

Blog Paytm What is Central Bank Digital Currency CBDC 800x500 1

DeSantis 2 Mayıs’ta düzenlediği basın toplantısında “Florida, merkez bankası dijital para birimi (CBDC) fikrini reddediyor” dedi.

Gelecek yılki seçimlerde olası bir başkan adayı olarak geniş çapta kabul gören DeSantis, daha önce Başkan Joe Biden’ı teknolojiyi “gözetim ve kontrol” için gözetlemekle suçlamıştı. Eyalette merkezi dijital para birimlerini yasaklayacak yasayı ilk olarak Mart ayında duyurulmuştu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x