Yükleniyor...

FLR ve DFLR Airdrop’ları XRP Topluluğu İçin Detaylı Bir Biçimde Açıklandı

XRP ekosistemini kapsayan açıklayıcı infografikleriyle tanınan Hırvat XRP meraklısı Dario Šuveljak, FLR ve DFLR airdrop'larını açıklamak için iki el kitabı yayınladı.

xrp flr airdrop

XRP ekosistemini kapsayan açıklayıcı infografikleriyle tanınan Hırvat XRP meraklısı Dario Šuveljak, FLR ve DFLR airdrop’larını açıklamak için iki el kitabı yayınladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Šuveljak, iki airdrop arasındaki farklılıkları paylaştı ve XRP/FLR ve FLR/DFLR oranlarını tam olarak belirtti. Şimdi, Flare blockchain token sahipleri için kaç DFLR token’ının dağıtılacağı açık.

DFLR Token’ları 1:172 Oranında Dağıtılacak

Šuveljak’ın (Twitter’da @stedas nicki’ni kullanıyor) paylaştığı infografiklere göre, tutulan her XRP için doğru FLR talep oranı 1.0073 FLR’dir. XRP bakiyelerinin anlık görüntüsü (snapshot), 12 Aralık 2020’de Flare Networks ekibi tarafından çekilmişti. Sonuç olarak, bu tarihten önce Spark (FLR) token’larını talep eden her XRP sahibi, her token için 1.0073 FLR alacak. Dağıtım iki aşamalı olarak düzenlenecek. FLR’nin ilk yüzde 15’i, anlık görüntüden sonra bir ay boyunca XRP sahiplerinin cüzdanlarına gidecek, geri kalan yüzde 85 ise önümüzdeki aylarda dağıtılacak.

525x345x6708 1.png.pagespeed.ic .6tsFabm8hV

Ardından, Flare için ilk merkezi olmayan finansal protokol olan Flare Finance, kendi DFLR token airdrop’unu düzenleyecek. Airdrop için FLR anlık görüntüsü, Flare Network’ün ana ağda başlatılmasından 30 gün sonra veya Mayıs/Temmuz 2021’de gerçekleşecek.

DaoFlare (DFLR) tokenleri, Flare Finance yönetimi tarafından alınan bakiyelerin bu anlık görüntüsünden 7-10 gün sonra FLR meraklılarına gidecek. DFLR miktarı, 1:172 oranına göre hesaplanacak.

Nasıl Getiri Sağlayacak?

Ayrıca XRP meraklıları için FXRP (başka bir Flare varlığı) ve FLR token’ları ile “getiri kazanmanın” temelleri açıklandı.

FLR sahipleri, onları FTSO gibi sinyal (oracle) sağlayıcılarına devrederek yararlanabilir. Ayrıca, XRP, LTC, DOGE ve BTC ödülleri kazanmak için FLR tokenleri F-varlıklar stake ekosisteminde stake edilebilir. FXRP sahipleri, F varlık basımı için FLR kazanabilecekler. Ayrıca, FXRP de devredilebilir. Bu anlamda FLR, XRP, DOGE ve non fungible token’larda kazançlı ödüller sunulacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x