Yükleniyor...

Forbes Analisti: Bitcoin 2.500 Doları Görebilir!

Forbes'te yazan piyasa analisti Clem Chambers, Bitcoin'e ilişkin en yeni tahminlerini paylaştı.

Bitcoin 2500 Dolar

Forbes’te yazan piyasa analisti Clem Chambers, Bitcoin’e ilişkin en yeni tahminlerini paylaştı. Piyasa analisti, amiral gemisi kripto para biriminin bir sonraki seviyede 2.500 dolar seviyesini görebileceği iddiasında.

Birleşik Krallı merkezli ADVFN Plc’nin CEO’su ve finans sektöründe iyi bilinen bir Chambers, piyasadaki oynaklığın (volatilite) yeniden canlanmasının tam bir belirsizlik göstergesi olduğunu söylüyor. Analiste göre bu durum kripto para piyasasındaki bir nöbet değişimi. Chambers, piyasadaki çöküşün sonunun kötü biteceği görüşünde.

Analist yaptığı yorumlarında tek değil. Chambers gibi düşünen birçok analist bulunuyor. Mesela Oanda’nın Asya Pasifik Ticaret Başkanı Stephen Innes, Bloomberg’e verdiği demeçte “Bitcoin’in 2019 Ocak ayında 2.500 dolar seviyelerini inmesini bekliyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Haberi hazırladığımız sırada Bitcoin 3.300 dolar seviyelerinde işlem görüyordu. Son 1 haftadır Bitcoin günlerde Bitcoin 3.660 dolar ila 3.288 dolar arasında sıkışmış durumda. Kripto para piyasasındaki bu belirsizlik yatırımcıları korkutuyor ve yüksek satışlardan dolayı güçlü bir yükseliş yaşanmıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner