Yükleniyor...

Fortune 500 Yöneticilerinin %94’ünün Blokzinciri Projesi Planı Bulunuyor

Fortune 500 şirketlerinde çalışan yöneticilerin %94’ünün blokzinciri projesi planı bulunuyor.

fortune 500 yoneticilerinin 94unun blokzinciri projesi plani bulunuyor

Fortune 500 şirketlerinde çalışan yöneticilerin %94’ünün blokzinciri projesi planı bulunuyor. 

Fortune 500 şirketlerinden 200 yöneticinin katıldığı ve Rapid Innovation tarafından yapılan bir ankete göre, yöneticilerin %94 gibi büyük bir çoğunluğu bir blokzinciri projesi planına sahip bulunuyor. Yöneticiler, kendi tokenlarını başlatmayı, metaverse alanına adım atmayı veya web 3.0’ı araştırmayı düşünüyor. 

Rapid Innovation CEO’su Jesse Anglen konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Şirketlerin devrim yaratan teknolojilere ayak uydurmak için işlerini uyarlamak zorunda olduğu veya yeni gelenler tarafından bozulma riskiyle karşı karşıya olduğu yenilikçilerin ikilemini düşünmeden edemiyorum. Fortune 500 şirketlerinin bugün yapabileceği en iyi şey, blokzinciri teknolojisini ve işlerine olan etkilerini derinlemesine anlamalarını sağlamak için Ar-Ge’ye büyük yatırım yapmaktır, böylece adapte olabilir, başarılı olabilir veya önemsiz hale gelebilirler.

Önümüzdeki 5-10 yıl içinde, kripto ve blokzinciri endüstrisinin her gün katılan tutkulu yeni girişlerle katlanarak büyümeye devam ettiğini görüyoruz. Perakende yatırımcılardan şirketlere, varlık yöneticilerine ve nihayetinde egemen uluslara kadar herkes bu yeni teknolojiyi şu ya da bu şekilde benimseyecektir. Sadece finans değil, sanat, koleksiyon, müzik, oyun, sosyal ağlar, telekomünikasyon, tedarik zincirleri ve daha fazlası dahil olmak üzere her sektörü etkileyecek. İnsanlığa daha fazla özgürlük ve ekonomik refah getiren herhangi bir teknolojinin dünya için net bir pozitif olacağına inanıyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x