Fox, Blockchain Tabanlı Bir Animasyon Serisi Başlatıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Fox, Blockchain Tabanlı Bir Animasyon Serisi Başlatıyor

Medya ve eğlence devi Fox, bir non-fungible token (NFT) şirketi Blockchain Creative Labs ve blockchain tabanlı bir animasyon serisi olan "Krapopolis"i başlatıyor.

dan harmon

Medya ve eğlence devi Fox, bir non-fungible token (NFT) şirketi Blockchain Creative Labs ve blockchain tabanlı bir animasyon serisi olan “Krapopolis”i başlatıyor.

Krapopolis, dünyaca ünlü bilim kurgu animasyonu Rick and Morty’yi yaratan Dan Harmon tarafından oluşturulan yeni bir komedi serisi. Seri, “Dünyanın ilk şehirlerinden birini birbirlerini öldürmeden yönetmeye çalışan kusurlu bir insan, tanrı ve bir canavar ailesi” üzerine kurulu hikayeyi anlayacak. Seri Fox’un yan kuruluşu Bento Box Entertainment tarafından yayınlanacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Fox, Krapopolis için karakter, çeşitli sanat eserleri ve GIF’leri temsil eden NFT’leri, ilgi duyan hayranları ödüllendirmek için tasarlayacak ve bunları çeşitli dijital öğeler sunacak bir pazar yerinde satışa sunacak. Fox, NFT’leri oluşturmak ve satmak için hangi blok zinciri ağını kullanmayı planladığı da dahil olmak üzere, NFT işi hakkında henüz herhangi bir ayrıntı açıklamadı. Fox Entertainment CEO’su Charlie Collier, şunları söyledi:

“Bugün çok ileri gitmemekle birlikte, reklamcı odaklı, sanatçıya öncelik veren ve animasyon takıntılı bir şirket olarak Fox, reklamverenleri NFT’ler de dahil olmak üzere blockchain destekli token dünyasına götürecek.”

NFT’ler, bir blok zincirindeki benzersiz dijital öğelerdir. The Block’s Data Dashboard’a göre, son zamanlarda popülerlikleri arttı, ancak haftalık hacimleri, kullanıcıları ve işlemleri Şubat ayındaki zirveden sonra gerileme yaşadı.

Ekran Resmi 2021 05 18 15.04.38

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x