Yükleniyor...

Frankfurt Merkezli Değerli Metal Borsasından “Bitcoin Alın” Tavsiyesi

Frankfurt merkezli değerli metal borsası CelticGold, "Muhafazakar değerli metal yatırımcıların kendilerini zihinsel engellerden arındırmalarını ve varlıklarının en azından küçük bir kısmını bir sonraki düşüşte Bitcoin ile çeşitlendirmeleri tavsiye edilir" açıklamasıyla müşterilerine Bitcoin(BTC) alarak portföylerini çeşitlendirmeyi düşünmeleri tavsiyesinde bulundu.

Bitcoin ve Altın 1

Frankfurt merkezli değerli metal borsası CelticGold, “Muhafazakar değerli metal yatırımcıların kendilerini zihinsel engellerden arındırmalarını ve varlıklarının en azından küçük bir kısmını bir sonraki düşüşte Bitcoin ile çeşitlendirmeleri tavsiye edilir” açıklamasıyla müşterilerine Bitcoin(BTC) alarak portföylerini çeşitlendirmeyi düşünmeleri tavsiyesinde bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Temel olarak genellikle güvenli liman olarak görülerek satın alınan altın, borsa zayıflarken genel olarak yükselir. Paralarının değerini korumak isteyen uzun vadeli muhafazakar yatırımcılar için altın bu yüzden en iyi tercihtir.

Bu nedenledir ki muhafazakar altın yatırımcıları klasik alıcılar gibi Bitcon (BTC) satın almazlar. Çünkü onlara göre Bitcoin nispeten yeni ve geçicidir. Ayrıca Bitcoin’i daha büyük aptalları çekme oyunu olarak görürler. Onlara göre, insanlar Bitcoin(BTC) alırlar ve böylece başka insanlara daha pahalı olarak satabilirler.

CelticGold’un da belirttiği üzere, 2019 ve 2020’de dikkate değer bir performans gösteren altına karşılık Bitcoin (BTC) çok daha fazla değer kazandı, kazanmaya da devam ediyor. Bu yüzdendir ki CelticGold müşterilerinin portföylerinin yüzde 1-1.5’luk bir kısmını Bitcoin’e ayırmalarını öneriyor. Böylece müşterilerinin treni kaçırmak yerine Bitcoin (BTC) kazançlarından faydalanabileceklerini düşünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x