Yükleniyor...

Freeway Para Çekme İşlemlerini Durdurdu

Kripto staking platformu Freeway, piyasa oynaklığına gönderme yaparak para çekme işlemlerini durdurduğunu açıkladı.

Freeway Para Cekme Islemlerini Durdurdu

Kripto staking platformu Freeway, piyasa oynaklığına gönderme yaparak para çekme işlemlerini durdurduğunu açıkladı.

Kullanıcılarına yıllık yüzde 43’e kadar staking ödülleri vadeden Freeway, para çekimlerini durdurarak kullanıcılarını bir dönem siteden uzaklaştırmaya çalışıyor.

Freeway Para Çekim İşlemlerini Askıya Aldı

Küresel piyasalarda ve kripto para piyasalarındaki oynaklık bir çok firmayı bu dönemde oldukça zorluyor. Bu dönemde yaşanan birçok olay piyasanın kötü gidişatına engel olamadı. Freeway geçtiğimiz günlerde yaptığı bir duyuruda kripto ve forex piyasalarındaki oynaklığı sebep göstererek para çekim işlemlerini durdurduğunu açıkladı. Bu açıklamanın ardından Freeway’in kripto parası ciddi düşüş yaşadı.

freeway

Grafikte de görüldüğü gibi Freeway (FWT) token’ı açıklamanın ardından yaklaşık yüzde 80 düşüş yaşadı. Kripto paranın hacmi yapılan açıklamanın ardından 10 milyon dolara kadar düştü.

Freeway’in sitesi üzerinden yaptığı bir açıklamada platformdaki toplam kilitli varlığın 160 milyon dolar olduğunu söyledi.

Platformun balinaları açıklamadan önceki fiyatları kullanarak 16.500 doların biraz üstünde para kaybı yaşadı. Twitter’da FatManTerra’nın iddia ettiği üzere Freeway yöneticisi web sitesinden ekip çalışanlarının ismini sildiği söyleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x