Yükleniyor...

Friendsies NFT Yaratıcıları, Ortaya Çıkan İddiaları Yalanladı

Friendsies NFT koleksiyonunun yaratıcıları, “projenin duraklatıldığını” açıklandıktan sonra ortaya çıkan iddialara yanıt verdi.

NFT kacamaklari

Friendsies NFT koleksiyonunun yaratıcıları, “projenin duraklatıldığını” açıklandıktan sonra ortaya çıkan iddialara yanıt verdi.

Geçtiğimiz günlerde Friendsies NFT projesinin kurucuları, Twitter’daki takipçilerine Friendsies ve “gelecekteki tüm dijital ürünler” için pazar zorluklarını gerekçe göstererek şimdilik “duraklama” kararı aldıklarını açıkladılar.

Bu kararın açıklanmasının ardından, sosyal medya üzerinden birçok iddia ve suçlamalar ortaya atıldı. Projenin kurucuları, “5 milyon dolarlık” dolandırıcılık suçlamalarına yanıt verdi.

Friendsies NFT Koleksiyonu, Kapatma Kararı ve İddialar Arasında

Friendsies NFT koleksiyonunun kurucuları, projenin “duraklatıldığını” duyurduktan sonra 5 milyon dolarlık dolandırıcılığın arkasında oldukları yönündeki suçlamalara yanıt verdi.

Projenin duraklatıldığı açıklamaları sosyal medyada bomba etkisi yarattı. Yaklaşık bir saat içerisinde, projenin Twitter hesabı ortadan kaybolurken, koleksiyonun kurucusu Friendswithyou’nun da hesabı gizli hale getirildi.

Bu süreçlerin yaşanması, 5 milyon dolarlık bir varlığa erişen projenin ortadan kaybolduğuna ve dolandırıcılık yapıldığına yönelik söylentileri de masaya koydu.

Ancak projenin Twitter hesabı, kurucuların projeyi “terk ettiklerini” şiddetle reddetmeleriyle birlikte eski haline getirildi. Ancak kurucuların hesabı hala gizli.

Konuya açıklık getiren kurucular, durdurma işleminin sosyal etkileşim üzerinde olduğunu ve bunun yanlış anlaşıldığını aktardı. Kurucular, “Bu, inşaat ve fırsat arayışına ara verdiğimiz anlamına gelmiyordu, bu çabalar devam ediyor.” dedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x