Friendtech, NBA oyuncuları ve e-Spor takımlarından güç buluyor! • Coinkolik
Yükleniyor...

Friendtech, NBA oyuncuları ve e-Spor takımlarından güç buluyor!

Kripto endüstrisine damga vuran Friendtech'e NBA oyuncusu Grayson Allen ve e-Spor takımı FaZe Clan'dan destek geldi.

截圖 2023 08 11 下午62548

Kripto endüstrisine damga vuran Friendtech’e NBA oyuncusu Grayson Allen ve e-Spor takımı FaZe Clan’dan destek geldi.

Coinbase’in katman-2 ağı olan sosyal tokenizasyon platformu Friendtech‘e olan ilgi artıyor. DefiLlama’nın paylaştığı veriler ışığında 1,2 milyon dolardan fazla işlem ücreti elde eden Friendtech, bu konuda Bitcoin ve Uniswap ağını geride bıraktı. Kısa bir sürede 60.000’den fazla kullanıcıyı aşan platform, ünlü isim ve şirketlerle gündeme gelmeye devam ediyor. NBA oyuncusu Grayson Allen ve FaZe Clan kurucu ortağı Richard Bengston, furyaya katılan isimler arasında yer aldı.

Friendtech furyası giderek büyüyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto fenomenleri haricinde diğer ünlülerinde yavaş yavaş katılım gösterdiği Friendtech, tüm veriler ile öne çıkıyor. İşlem ve kullanıcı sayısı bakımından adeta patlama yapan platform, sosyal metrikler ile de adından söz ettiriyor. Google Trends’teki “Friendtech” kelimesi, 100 puana ulaşak zirve yapmış durumda.

NFT’nin görkemli dönemlerindeki ünlü akımı, bu sefer de Friendtech ile kendisini gösterecek gibi duruyor. NBA’de yer alan Grayson Allen ve e-Spor takımı FaZe Clan’ın kurucusu Richard Bengston, Friendtech’e dahil olan yeni isimler oldu. Yalnızca kripto ekosisteminde değil, küresel de ün yapmış pek çok farklı kişi Friendtech’e yönelmeye devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x