Yükleniyor...

FTX Borsası, Miami Heat ile Ortaklık Kurulduğunu Duyurdu

Ünlü kripto para borsası FTX ile Miami Heat arasında beklenen ortaklık, sonunda resmiyet kazandı

heat2

Ünlü kripto para borsası FTX ile Miami Heat arasında beklenen ortaklık, sonunda resmiyet kazandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

FTX.US tarafından bugün duyurulan anlaşmaya göre, 2021-2022 sezonundan itibaren FTX,  “Miami Heat’in Resmi Özel Kripto Para Borsası Ortağı” olacak. Miami Heat’in maçlarını oynadığı stadyumun ismi de daha önce “FTX Arena” olmuştu.

FTX ekibi, yapılan bu anlaşmanın çeşitli promosyonlar, dijital içerikler, yarışmalar ve daha fazlasını da içerdiğini açıkladılar. FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried, anlaşma ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı.

“Dinamik, yenilikçi çeşitli ve daima ileriye dönük bir şehir ve franchise ile bir ortaklık kurmak istedik. Bu nitelikler söz konusu olduğunda, Miami şehri ve Miami Heat’ten daha iyisi yok.”

Yapılan anlaşmanın 135 milyon dolar değerinde olacağı ifade edildi. Bu anlaşmanın 90 milyon dolarlık kısmı ise 19 yıllık süre zarfında Miami-Dade ilçesine yönlendirilecek. Yapılan anlaşma ilçe Komiserler Kurulu’ndan da onay aldı. Elde edilen gelirin silahlı şiddet ve risk altındaki gençler gibi konuları ele alan programları desteklemek için kullanılacağı belirtildi.

HEAT Group’un yöneticilerinden Eric Woolworth, “Bu anlaşma ndüstrimizde küresel dikkatleri çekecek, çığır açan, türünün ilk örneği olan bir ortaklık” dedi.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x