Yükleniyor...
Sponsored

FTX Borsası, V2 Versiyonunu Duyurdu

Kripto para borsası FTX, geliştirilmiş sipariş eşleştirme motoruna sahip V2 versiyonunu Kasım ayında piyasaya sürecek.

FTX Borsasi V2 Versiyonunu Duyurdu

Kripto para borsası FTX, geliştirilmiş sipariş eşleştirme motoruna sahip V2 versiyonunu Kasım ayında piyasaya sürecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Küresel anlamda en iyi kripto borsalarından biri olarak kabul edilen FTX, borsanın yeni versiyonunu duyurdu. 21 Kasım tarihinde yayımlanacak yeni sürüm kullanıcıların performans deneyimlerini iyileştirecek. Daha işlevsel ticaret imkanı sunan özellik, gecikmeleri yüzde 50 oranında azaltabilecek.

FTX V2 Kasım Sonunda Piyasada

Popüler kripto para borsası, yepyeni sistemini kullanıcılarıyla Kasım sonunda buluşturacak. FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, güncellemeyi daha hızlı bir algoritma olarak değerlendirdi. Sam, kripto borsasının V2 modelini sosyal medya paylaşımıyla tanıttı.

FTX borsasının ticaret motoru, uzun süredir kullanıcılar tarafından olumsuz eleştirilere maruz kaldı. Gelen şikayetlerin ana odak noktası, işlem algoritmasındaki gecikmeler ve düşük verim olarak öne çıktı. Satın alma ve satış yapma işlemlerindeki aksaklıklar nedeniyle şikayetlerde bulunan borsa kullanıcıları, bekledikleri güncellemeyi Kasım sonunda alabilecekler.

Bankman-Fried‘e göre, bu iyileştirmeler gecikmeyi yaklaşık yüzde 50 azaltacak. Ayrıca bu algoritma sayesinde borsa hacmi iki katına çıkabilecek. Bankman-Fried, yeni güncellemenin hazır olduğunu ve kullanıcılara sunmak için sabırsızlandığını dile getirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x