Yükleniyor...

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried: Batırdım

Kripto borsası FTX CEO'su Sam Bankman-Fried (SBF), Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla tüm işleri batırdığını itiraf etti.

FTX CEOsu Sam Bankman Fried Batirdim

Kripto borsası FTX CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF), Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla tüm işleri batırdığını itiraf etti.

Kripto piyasasının çökmesinde payı olan FTX, kan kaybetmeye devam ediyor. Düşen varlıkları ve artan dedikodular FTX borsasını gözden düşürdü. Son olarak SBF, toplam 22 maddelik bir tweet ile herkesten özür diledi. SBF’nin sözlerinde, önemli kısımların olduğu dikkat çekti.

Sam Bankman-Fried: Üzgünüm

Kripto para piyasasının merakla beklediği açıklamalar gelmeye devam ediyor. Son olarak FTX CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF) tarafından yeni açıklamalar geldi.

SBF, 22 maddelik bir tweet dizisi yayımladı. Bu tweet dizisiyle birlikte, herkesten özür diledi. Açıklamaları arasında çarpıcı kısımlar da yer alıyor. Ayrıca FTX kurucusu, cümlelerine özür dileyerek başladı ve bitişinde de tekrar özür diledi.

SBF, argo bir dil kullanmaktan da çekinmedi. Kendisine kızan ve batırdığını itiraf eden SBF, Binance ile yapılan anlaşma gereğince de sessiz kalması istendiğini belirtti. Ayrıca SBF, tüm bu süreç boyunca iki kez işleri batırdığını da itiraf etti.

Ayrıca tweetlerde, FTX borsasından pazar günü yaklaşık 5 milyar dolarlık bir paranın çekildiği belirtildi. SBF, yapabileceği şeylerin olduğunu ancak konuşmasına izin verilmediğinin altını çizdi. Bundan dolayı herkesten özür dilediğini aktardı.

FTX CEO’su, yaşanan tüm süreçlerin sorumluluğunu da üzerine aldı. SBF, birinci önceliğinin sorumluluk almak ve elinden gelenin en iyisini yapmak olduğunu dile getirdi.

Ayrıca SBF, şunları söyledi;

“Şu anda, likiditeyi artırmak için her şeyi yapıyoruz. Tüm bu haftayı bunun için harcıyoruz. Bu konuda sizlere söz veremem ama elimden gelenin en iyisini yapacağım. Umarım başarırım.”

Sam Bankman-Fried, Alameda Şirketine Değindi

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF), sosyal medyada dolaşan Alameda haberlerine dikkat çekti. Bunların tamamen uydurmaca olduğuna değinen SBF, Alameda’nın hiçbir şekilde manipülasyon yapmadığını dile getirdi. SBF, Alameda’nın bunları yapmadığını sözlerine ekledi. Ayrıca SBF, Alameda ile artık birlikte olmayacaklarının altını çizdi.

Sam Bankman-Fried, Binance CEO’su Changpeng Zhao’yu Tebrik Etti

Son olarak FTX CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF), yaşanan olaylara üstü kapalı bir göndermede bulundu. SBF, cam evlere (kripto ekosistemi) taş atmak istemediğini dile getirdi. Bu nedenle üstü kapalı bir şekilde, Binance CEO’su Changpeng Zhao’yu iyi oynadığı ve kazandığı için tebrik etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x