Yükleniyor...

FTX, Coinbase Vadeli İşlem Sözleşmelerini Listeledi

Kripto borsası FTX, halka arzından önce Coinbase’in vadeli işlem sözleşmelerini (CBSE) listeledi. Halka arz öncesi sözleşmeler, yatırımcıların Coinbase’in bir borsada hangi fiyattan listeleyeceği konusunda spekülasyon yapmalarına izin veriyor

ftx coinbase hisse

Kripto borsası FTX, halka arzından önce Coinbase’in vadeli işlem sözleşmelerini (CBSE) listeledi. Halka arz öncesi sözleşmeler, yatırımcıların Coinbase’in bir borsada hangi fiyattan listeleyeceği konusunda spekülasyon yapmalarına izin veriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto borsası FTX, ilk halka arzından (IPO) önce Coinbase’in vadeli işlem sözleşmelerini listeledi. CBSE halka arz öncesi sözleşmeleri, yatırımcıların Coinbase’in bir borsada hangi fiyattan listeleyeceği konusunda spekülasyon yapmasına olanak tanır. Başka bir deyişle, sözleşmeler Coinbase’in piyasa değerini takip eder.

Ekran Resmi 2020 12 22 15.18.22

Tokenize haline getirilen hisseler şu anda 239 dolardan işlem görüyor. Kripto para dünyası yatırımcıları bu hisselere daha ilk günden büyük ilgi göstermiş durumda.

Marjin Trade’i de Destekliyor

Sözleşmeler Coinbase’in bir borsadaki ilk işlem gününün sonunda veya 1 Haziran 2022’de sona eriyor. Listeleme bu tarihe kadar gerçekleşmezse, sözleşmeler otomatik olarak fraksiyonel tokenize hisse senetleri haline gelecektir. Sözleşmeler ayrıca 5 kata kadar kaldıraçla marjin trade’i de destekler.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried The Block’a “şu ana kadar oldukça sağlıklı bir hacim” dedi. Coinbase sözleşmelerinin en çok sorulan ürünlerden biri olduğunu söyledi. Sözleşmeler için aracılık hizmetleri sağlayıcısı, Almanya merkezli FTX ortağı CM-Equity AG isimli firma. FTX’in diğer ürünleri gibi, IPO öncesi sözleşmelerinin ABD sakinleri için mevcut olmadığı unutulmamalıdır.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x