Yükleniyor...

FTX, Genesis’den Parasını Geri Almak İstiyor

Kripto para borsası FTX, Genesis'te kalan 3,9 milyar dolarının geri almak istiyor.

Kripto para borsası FTX, Genesis’te kalan 3,9 milyar dolarının geri almak istiyor.

FTX’in Genesis’ten istediği fonlar krediler, teminatlar ve çekilen varlıklarla ilgili. Alameda’nın iflastan önce Genesis’e 1,8 milyar dolar geri ödediği de iddialar arasında.

FTX, Genesiste Kalan Fonlarını Geri Almak İstiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

FTX Group, iflas etmiş dijital varlık kredi kuruluşu Genesis Global Capital LLC ve iflas etmeyen bir bağlı kuruluş olan GGC International Ltd.’den 3,9 milyar dolara yakın nakit ve kripto parayı geri almaya çalışıyor.

ftx 1

FTX avukatlarının mahkeme dosyalarında iddia ettiğine göre, Genesis Global Capital’in iflas etmeden önce FTX’in ticaret platformundan çektiği 1,6 milyar dolarlık varlıkla ve GGC International tarafından alınan 213 milyon dolarlık varlıkla da ilgili.

FTX’in dava süreci devam ederken, şirket fonlarını sektörden kurtarmaya çalışıyor. Bununla birlikte şirket sektör oyuncularından varlıklarını almak için uğraşıyor. Şirket son olarak iflas etmiş Genesis’ten varlıklarını geri istedi. Şirket mahkemeye sunduğu raporda 3,9 milyar dolarlık fonu geri istediğini belirtti. Bununla birlikte iddialar arasında Alameda’nın iflastan önce Genesis’e ödeme yaptığı bildirildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x