Yükleniyor...

FTX Japonya, Müşterilerine Müjdeyi Verdi!

İflas eden kripto para borsası FTX'in bir kolu olan FTX Japonya, müşteri varlıklarını Şubat ayının ortasında iade etmeye başlayacağını bildirdi.

FTX Japonya Musterilerine Mujdeyi Verdi

İflas eden kripto para borsası FTX’in bir kolu olan FTX Japonya, müşteri varlıklarını Şubat ayının ortasında iade etmeye başlayacağını bildirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto endüstrisinde hareketlilik devam ediyor. Kripto para piyasasında ayı trendinin devam etmesi, birçok kripto projesi için zorlu süreçleri beraberinde getirdi. Diğer taraftan FTX, hukuksal süreçlerle ve iflas süreçleriyle mücadele etmeye devam ediyor. Borsanın çöküş yaşaması, milyonlarca alacaklıyı beraberinde getirmişti. Son olarak FTX’in ülke kolu olan FTX Japonya, müşteri iadeleri konusunda açıklamada bulundu.

FTX Japonya, Müşteri İadeleri için Şubat Ayını İşaret Etti

FTX Japonya, kendi web sitesinden yaptığı açıklamada müşteri iadelerinin Şubat ayında başlayacağını iletti. Borsanın ülke birimi, genel borsa reaksiyonundan bağımsız olarak para iadeleri için bir zaman çizelgesi belirlemiş oldu.

Sansasyonel bir çöküş yaşayarak iflas eden FTX, küresel çapta en varlıklı 50 müşterisine 3.1 milyar dolarlık bir borçla karşı karşıya. Eski CEO Sam Bankman-Fried‘ın sorgulanması, yeni CEO’nun iflas kurtulma hamleleri gündemde yer edindi.

Diğer taraftan FTX Japonya, bünyesine kattığı Liquid Japan’ın web sitesi aracılığıyla müşterilerine seslendi. Borsanın Japonya kolu, müşterilerin varlıklarını çekebilmelerini sağlayacak sistemler üzerinde çalıştıklarını aktardı.

Yapılan açıklamaya göre, müşterilerin Ocak ayında bir Liquid Japan üyeliği açması isteniliyor. Ardından bakiye kontrollerini sağlayan müşteriler, Şubat ortası gibi para çekme işlemlerini gerçekleştirebilecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x