Yükleniyor...

FTX, Müşteri Kayıtlarını Askıya Aldı

Kripto borsası FTX, yeni kullanıcıların ticaret platformuna kaydolmalarını askıya aldı.

FTX Musteri Kayitlarini Askiya Aldi

Kripto borsası FTX, yeni kullanıcıların ticaret platformuna kaydolmalarını askıya aldı.

Kripto sektörü FTX krizine odaklanmış bir şekilde yaşanacakları merakla bekliyor. Binance CEO‘su Changpeng Zhao (CZ), FTX satın alımından vazgeçtiği. Yatırımlara ihtiyacı olduğuna vurgu yapan kurucu Sam Bankman-Fried, yeni planını hazırladı. Şirket çözüme ulaşmaya çalışırken eleştirilere karşı bir adım attı.

FTX, Kapılarını Yeni Kullanıcılara Kapadı

Kripto borsası FTX, likidite sorunlarıyla karşı karşıya olmasına rağmen işe alımlara izin verdiği yönündeki yaygın eleştirilerin ardından yeni kullanıcıların ticaret platformuna kaydolmasını askıya aldı.

CoinDesk’te yer alan habere göre FTX, web sitesi üzerinden, “FTX web sitesindeki bir mesajda “Yeni müşterilerin tüm işe alımları bir sonraki duyuruya kadar askıya alındı.” açıklaması yaptı. Ayrıca, para çekme işlemleri durduruldu.

FTX TR ise “Kullanıcılarının Türk lirası bakiyelerini çekebilmeleri için bugün Türk lirası çekim limitlerini arttırmayı hedefliyoruz. Yeni arttırılmış limitleri gün içinde duyuruyor olacağız. Bu süreçte FTX TR’de bakiyesi bulunan tüm kullanıcıların bakiyelerinin Türk lirası karşılığını ileteceğiz.” duyurusu yaptı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner