FTX, Son Dönemde 100 Milyon Doların Üzerinde Masraf Ödedi • Coinkolik
Yükleniyor...

FTX, Son Dönemde 100 Milyon Doların Üzerinde Masraf Ödedi

İflas etmiş kripto para borsası FTX, 1 Şubat ile 30 Nisan arasında avukat ve diğer giderlere 100 milyon doların üzerinde ödeme yaptı.

FTX Iflas 1

İflas etmiş kripto para borsası FTX, 1 Şubat ile 30 Nisan arasında avukat ve diğer giderlere 100 milyon doların üzerinde ödeme yaptı.

Elde edilen verilere göre FTX, 121,8 milyon dolarlık ödeme yaptı. Bu bilgiler, FTX’in danışmanları tarafından 15 Haziran tarihinde sunulan belgelerden elde edildi.

FTX’in 3 Aylık Masrafları 100 Milyon Doların Üzerindeydi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Elde edilen verilere göre 1 Şubat ile 30 Nisan arasında iflas etmiş kripto para borsası FTX, 121,8 milyon dolarlık ödeme yaptı.

Bu dönemde, Sullivan & Cromwell’deki avukatlar, iflas eden FTX borsası için 37,6 milyon dolarlık fatura çıkardı ve bu, tüm ücret ve masrafların yüzde 30,9’una denk geliyor. En düşük tutarı faturalayan şirket ise yatırım bankacılığı şirketi Jefferies oldu ve bu tutar, toplam ücret ve masrafların yüzde 0,6’sına denk geliyor.

FTX yeniden

FTX‘nin yeniden yapılandırma danışmanları olan Alvarez ve Marsal ise 1,1 milyon doları aşan giderlerle birlikte 37 milyon dolarlık bir fatura çıkardı. Bu giderler arasında yemek için harcanan 51.225 dolar, konaklama için harcanan 149.155 dolar ve diğer çeşitli masraflar için harcanan 1.995 dolar bulunuyor.

Greg Lim tarafından yapılan açıklamada, yeniden yapılandırma danışmanlarının diğer alacakların üzerinde yer aldığı ve müşteri mevduatlarını içeren teminatsız zararlar kategorisinde “süper kıdemli” oldukları belirtilmektedir. Bu nedenle, danışmanlara verilen tazminatlar ve talepler öncelikli olarak diğer alacaklar üzerinde yer almaktadır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x