Yükleniyor...

FTX US Eski Başkanı, FTX ve Alameda İddialarını Yalanladı

FTX US eski başkanı Brett Harrison, FTX ve Alameda sürecinde parmağı olduğu yönündeki iddiaları yalanladı.

FTX US Eski Baskani Alameda Iddialarini Yalanladi

FTX US eski başkanı Brett Harrison, FTX ve Alameda sürecinde parmağı olduğu yönündeki iddiaları yalanladı.

Geçtiğimiz yılın en sansasyonel kripto olaylarından birisi olan FTX çöküşü, halen daha birçok iddiaya yol açıyor. Kripto para piyasasının güçlü düşüşüne yol açan olaylar, milyonlarca yatırımcının zarar etmesine yol açtı. FTX ve Alameda tarafından yaratılan tahribat, olaylar ile bağlantılı isimleri de hedef tahtasına koydu. Son olarak FTX US eski başkanı Brett Harrison, hakkında çıkan iddiaları yalanladı. Harrison, Sam Bankman-Fried’a (SBF) yüklendi.

FTX US Eski Başkanı, Hakkında Çıkan İddialara Değindi

FTX US eski başkanı Brett Harrison, sosyal medya platformu Twitter üzerinden FTX ve Alameda olaylarına değindi. Harrison, spekülasyonlarda bir parmağı olmadığını vurguladı.

Harrison, Sam Bankman Fried’ı (SBF) FTX‘in yaşadığı çöküşten sorumlu tuttu. Eski başkan, geçen yılın Eylül ayında şirketten ayrılmasını tamamen kişisel bir tercih olarak değerlendirdi.

SBF‘yi küçük yaştan beri tanıdığını belirten eski başkan, şirketteki çatlakların ilk altı ayda oluşmaya başladığını iddia etti. Harrison, çatlakları fark ettiğini ancak SBF‘nin onu görmezden geldiğini belirtti. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Harrison, “Sam Bankman-Fried ve yardımcılarıyla olan ilişkim, FTX’teki yönetim uygulamalarıyla ilgili aylarca süren tartışmalardan sonra, tamamen bozulma noktasına ulaştı.” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner