Yükleniyor...

FTX US, Kullanıcılarına Uyarıda Bulundu

FTX US, kullanıcıları birkaç gün içinde alım satım işlevlerinin potansiyel olarak durdurulması konusunda uyardı.

FTX US Kullanicilarina Uyarida Bulundu

FTX US, kullanıcıları birkaç gün içinde alım satım işlevlerinin potansiyel olarak durdurulması konusunda uyardı.

Kripto para borsası FTX’in likidite krizi ve bu haftaki belirsizlik ortasında, kurucu ve CEO Sam Bankman-Fried, FTX US’nin globalden ayrı bir şirket olduğu ve gayet iyi çalıştığı konusunda açıklama yapmıştı. Ancak, FTX US şimdi kullanıcıları platforma erişimlerinin yakında sona erebileceği konusunda uyarıyor.

FTX US, Alım Satım İşlemlerini Durdurabilir

FTX US, alım satım işlemlerini birkaç günlüğüne durdurabileceğini açıkladı.

FTX US ticaret sayfasının en üstüne sabitlenen bir mesajda, firma kullanıcıları uyardı. Uyarıda, “Birkaç gün içinde FTX US’de ticaret durdurulabilir. Lütfen kapatmak istediğiniz pozisyonları kapatın. Para çekme işlemleri açık ve açık kalacak. Güncellemeleri elimizde olduğu gibi vereceğiz.” denildi.

FTX US, uluslararası FTX.com ayağından ayrı bir şirket olarak anılsa da şirketler önemli ölçüde iç içe geçmiş durumda. Çekirdek FTX markası, örneğin sponsorluk anlaşmalarının bir parçası olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde yaygın olarak kullanılıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner