FTX US Personelleri Miami Yolcusu • Coinkolik
Yükleniyor...

FTX US Personelleri Miami Yolcusu

FTX US, Miami'deki yeni genel merkezine taşınması için personellerine çağrı yaptı.

FTX US Personelleri Miami Yolcusu

FTX US, Miami’deki yeni genel merkezine taşınması için personellerine çağrı yaptı.

Kripto borsası Blockchain.com, FTX US dahil olmak üzere birçok şirket, merkezlerini Miami’ye taşıdı. Diğer eToro gibi diğer borsalar da ABD’deki varlıklarını şehirdeki ofislerle genişletti. Eylül ayında genel merkezini taşıyan FTX US operasyonlarını güçlendirmek için yeni adım atıyor.

FTX US, Tüm Personellerini Miami’de Topluyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto borsası FTX US, personellerini yeni genel merkezi Miami’ye taşınmaya çağırıyor. The Block haberine göre, personellerin Kasım ortasına kadar yeni merkeze geçiş yapması bekleniyor.

FTX‘in Amerika Birleşik Devletleri’ndeki diğer ofislerinin tamamen kapanmamasına rağmen, ​​​iş gücünü Miami’de yoğunlaştırmaya çalıştığı için küçüldüğü belirtiliyor. Taşınma hareketinin, personeli aynı yere yerleştirmek ve iyi iletişim kurabilmelerini sağlamakla ilgili olduğu da detaylar arasında. FTX’in kariyer sayfasındaki mevcut rollerin çoğu Miami‘de bulunuyor.

ftx 1

FTX, Miami bölgesinde büyük yatırımlar yaptı. Kripto borsası, Nisan 2021’de Miami Heat‘in özel kripto ortağı oldu. Ayrıca, American Airlines Arena, 19 yıllık 135 milyon dolarlık sponsorluk anlaşmasının bir parçası olarak FTX Arena olarak yeniden isimlendirildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x