Yükleniyor...

FTX US’in Eski Başkanı: Zamanla Paylaşacağım

FTX US eski başkanı, iflas eden kripto borsası FTX ile ilgili bilgileri zaman içinde paylaşacağını söyledi.

FTX USin Eski Baskani Zamanla Paylasacagim

FTX US eski başkanı, iflas eden kripto borsası FTX ile ilgili bilgileri zaman içinde paylaşacağını söyledi.

Aralık ayı sonunda, FTX’in kardeş ticaret firması Alameda Research’ün eski CEO’su Caroline Ellison ve FTX’in Kurucu Ortağı ve eski CTO’su Gary Wang‘ın, suçlamaları kabul ettikten sonra savcılarla işbirliği yaptıkları ortaya çıktı. ABD borsayla ilgili çalışmalar yürütürken, FTX ve Alameda’da yer alan diğer kilit isimlerin akıbeti konusunda soru işaretleri devam ediyor. Son raporlar, yetkililerin eski FTX mühendislik direktörü Nishad Singh‘in firmanın çöküşünde oynadığı rolü incelediklerini gösteriyor. FTX US’in eski başkanı ise konu kendisine gelmeden ufak bir açıklama yaptı.

FTX ABD Eski Başkanı

FTX ABD’nin eski başkanı Brett Harrison, kripto borsasının operasyonları hakkında bilgi paylaşmayı planlıyor.

Harrison, Twitter’da FTX’in ABD birimi hakkında ne bildiğini soran bir gönderiye, “Zamanla paylaşacağım” diyerek yanıt verdi.

Harrison, geçen yıl Eylül ayında, borsayı batıran kriz başlamadan önce FTX US’in başkanlığından istifa etmişti. Mayıs 2021’de FTX US’e katılmadan önce Harrison, Citadel Securities’de yüksek hızlı ticaret yöneticisiydi. Şu anda ise büyük yatırımcılara kripto ticareti yazılımı satacak yeni bir girişim için fon toplamaya çalışıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x