Yükleniyor...

FTX’in Alacaklı Listesi Bir Hayli Kalabalık

FTX'in borçlu olduğu kurumlar arasında dijital varlık firmaları, bankalar, sporcular ve hükümetler bile bulunuyor.

FTX Musterilerinin Kimlikleri Gizli Tutulacak

FTX’in borçlu olduğu kurumlar arasında dijital varlık firmaları, bankalar, sporcular ve hükümetler bile bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

FTX, batışının ardından birçok farklı kurum veya kişiye borçlanmış oldu. Bu şirket ve kişilerin tamamı geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

FTX’in Alacaklı Listesi Oldukça Karışık

Delaware ABD İflas Mahkemesi Bölgesi’ne sunulan 116 sayfalık belge, endüstrideki diğer paydaşları, bankaları, hukuk firmaları ve başarısız kripto şirketinin ticari ortaklığı olan şirketler dahil olmak üzere FTX’in kime borçlu olduğuna dair kapsamlı bir genel bakışı içeriyordu.

Hizmetlerini iflas eden kripto borsası FTX’e sunan şirketler, satıcıların yanı sıra iş ortaklarını listeleyen alacaklılar listesine dahil edildi. Amazon Web Services, Apple, Meta Platforms, LinkedIn, Twitter, Netflix ve Adobe gibi teknoloji devleri de dahil olmak üzere dijital hizmet sağlayıcılar fonlarının bir kısmını geri almak için sıraya girdiler. 

Kripto endüstrisinden Coinbase, Binance Capital Management, Chainalysis, Yuga Labs, Doodles, BlockFi ve Silvergate Bank gibi isimler listede yer bulurken, alacaklılar arasında Amerikan futbol takımı Tampa Bay Buccaneers Oyun Kurucu Tom Brady ve Boston Red Sox’ın eski smaçörü David Ortiz gibi yıldız sporcular da vardı. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x