Yükleniyor...

FTX’in Avukatları Şubat’ta 30 Milyon Dolar Fatura Kesti

İflas etmiş kripto para borsası FTX'in dava sürecindeki dava masrafları belli oldu.

ftx 3

İflas etmiş kripto para borsası FTX’in dava sürecindeki dava masrafları belli oldu.

İflas eden FTX‘in avukatları şubat ayında şirkete 30 milyon dolarlık fatura kesti. FTX’in bu faturayı ödeyip ödeyemeyeceği ise merak konusu.

FTX’in Şubat Ayındaki Avukat Masrafları Dudak Uçuklattı

İflas etmiş kripto para borsası FTX‘in dava süreci sürerken şubat ayına dair avukat masrafları belli oldu. FTX’in şubat ayı avukat faturaları ocak ayından daha düşük geldi. İflas etmiş kripto para borsasının şubat ayı avukat masrafları 30 milyon dolar olarak belirlendi.

İflas mahkemesinde açılan yeni tazminat raporlarına göre, iflas etmiş kripto borsası FTX’e, Şubat ayında avukatlardan ve danışmanlardan aylık 30 milyon dolardan fazla fatura çıktı.

FTX, Şubat ayında yarım düzine firmanın yasal faturalarını topladı. Borsa, hukuk firmaları Sullivan&Cromwell ve Landis Rath&Cobb, yönetim danışmanlığı firması AlixPartners, finansal hizmetler şirketi Perella Weinberg Partners, danışmanlık firması Alvarez&Marsal North America ve FTX CEO’su John Ray III’ün Owl Hill Advisory şirketlerinden hizmetler aldı.

Genel olarak, açıklamalarına göre altı firma FTX için Şubat ayında 35.400 saatten fazla çalışma gerçekleştirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner