Yükleniyor...

FTX’in CEO’sundan Kripto Twitter Açıklaması

Kripto borsası FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried, Twitter’ın yeni sahibinin Elon Musk olmasının ardından Twitter'da açıklamalarda bulundu.

FTXin CEOsundan Kripto Twitter Aciklamasi

Kripto borsası FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried, Twitter’ın yeni sahibinin Elon Musk olmasının ardından Twitter’da açıklamalarda bulundu.

Bankman-Fried, günlerdir kripto politikası düzenlemesi konusunda bir anlaşmazlığa bulaşmış durumda. Geçen hafta, sektördeki bazı kişiler tarafından küçümsenerek karşılanan uzun bir kripto politikası yayınladı. Eleştirmenler özellikle Bankman-Fried’in merkeziyetsiz finans projelerinin nasıl düzenleneceğine ilişkin görüşleri karşısında hüsrana uğradı. Sam, tartışmaların ardından Twitter üzerinden paylaşımlarda bulundu.

FTX CEO’su Direksiyonu Kripto Twitter’a Bırakıyor

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, ateşli bir tartışmanın ilk tohumlarını attıktan sonra kripto mevzuatı için lobi yapmaktan vazgeçebileceğini söyledi.

Sam Bankman-Fried, bir süredir kripto politika düzenlemesi konusunda yaptığı paylaşım nedeniyle, kripto para topluluğuyla anlaşmazlık yaşıyor. Kripto para endüstrisi için sert düzenlemeler gelmesini savunan Sam Bankman-Fried, birçok eleştiriye maruz kaldı. Bankman-Fried, eleştirilerin karşısına geçmedi ve Twitter üzerinden yaptığı son paylaşımında, “Kripto Twitter, direksiyona geçin.” dedi.

Bankman-Fried, aynı zamanda, Twitter’ın devralınması için 15 milyar dolar teklif ettiği yönündeki tüm iddiaları da reddetti. Musk’ın sosyal medya platformunu satın almasına yardımcı olmak için herhangi bir teklifte bulunmadığını söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x